reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Co za (...) Kolejny debil do wybicia... Szkoda słów.. Mam nadzieje, że nie zapłaciłaś.. Ja też bym już więcej tam nie poszła.. Masakra co się dzieje...

Zapłaciłam...idiotka:crazy:

Jedyny pozytyw z wizyty :)
35jm9ti.jpg


6z0xsy.jpg


:)
 
reklama
Dzidziuś śliczny :) Twoje maleństwo widzę, że też starsze o 2 dni niż wg om, i większe od mojego, moje jak było mierzone w 13t i 3dniu miało 7,16 cm a Twoje ma i dzień mniej niż moje w piątek i 7,72 - ahhh te nasze pociechy już w brzuszkach rosną jak na drożdżach :-D
 
co za doktorek heheh , jejku ale troche to zabawnie opowiedziałaś to, choć wtedy pewnie nie było ci do śmiechu
a tak w ogóle moja mała bardzo podobnie wygląda ma 1 zdjęcie identyczne tak samo z rączką :))
z tym ze w 13tyg 2 dni mała w porównaniu do was 6,5 cm ale dziewczynki ponoć krótsze może to dlatego
 
Ciesze sie ze dzidzia rozwija sie prawidłowo, miałam nadzieje ze dowiemy sie czy chłopiec czy dziewczynka...może na kolejnej wizycie 7.04 się uda :)
 
Furciaczek, śliczny dzidziuś! a lekarza nie będę komentować bo brak słów. Dodam tylko, że mam przyjaciół stomatologów którzy mają przyjaciół lekarzy (w tym 1 ginekolog) i na ostatniej imprezie z ust początkującej ginekolog (na stażu) usłyszałam: "w końcu przestajesz się przejmować pacjentami" :szok: A do jej mamy chodziłam na wizyty i do teraz żałuję bo konowałka straszna!!!! :angry: w porę się opamiętałam i zmieniłam lekarza na cudo! ;-)
 
Ja już po wizycie. Wszystko w porządku. Miał jak zwykle problem ze zrobieniem usg, bo malenstwo jest tak zagniezdzone, ze trzeba się nagimnastykować, by coś zobaczyć. Dziś mierzył przepływy żylne w głowce i wszystko jest ok, bez żadnych torbieli itp. Mały fikał jak zwykle. Potwornie mnie głowa bolałai leżałam z ręką na głowie, a lekarz mówi, że mały utożsamia się z mamą, bo też położył rękę na główce. Mąż też widział i się śmiał.
Dostałąm nagranie na płycie, ale szczerze mówiąc mało co widzę :-) tylko ruszające sie ręce i kopytka ;-)
Nie pokazał kim jest niestety, ale lekarz mówi, że i tak by nie powiedział, bo on dopiero mówi od 16 tyg., jak już na 100% narządy sie porządnie wykształcą. A no i mierzy już 11 cm, zdziwiona byłam, bo liczyłam, że mniej będzie, ale to chyba do porodu będzie miał z 60 cm :-D
Didka, nie przejmuj się brakiem objawów, bo ja też od paru dni nie mam a okazuje się, że to może tak być i wszystko gra :-)

Aaa i pytałam o ten wynik ani 1:9. Mój lekarz miał dwa przypadki, gdzie było 1:2 jedynie i akurat okazało się po amniopunkcji, że dzieci są zdrowe. Więc trzeba wierzyć i mieć nadzieję, że tak będzie u ciebie. Trzymam kciuki. :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry