reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Dzięki Bigbi za odpowiedź dzisiaj jadę di mojego lekarza niemowy, który zaczyna mnie denerwować. Zobaczymy co mi powie w temacie hormonów tarczycy, tak się boję tym bardziej, że to już 9 tydzień wg usg, a 10 wg om... Może już za późno bo jakieś zmiany zdążyły zajsc....

Daj znać, co się dowiedziałaś. Badania tarczycy nie są rutynowymi w ciąży i wiele dziewczyn dużo później dowiaduje się o niedoczynności i rodzą zdrowe dzieci. 3mam kciuki, by było wszystko dobrze. Zapomniałam napisać, że mi endo kazał brać Femibion, który ma jod i sama z siebie piję jeszcze wodę z jodem.
 
Hejka! Wróciłam... Dostałam narazie Euthyrox 25 od ginekologa ale mam iść do endokrynologa. Ogólnie to powiedział żebym się nie martwiła, bo jego żona miała jeszcze niższy poziom niż ja i wszystko się dobrze skończyło i u niej to wykryli dopiero w 16 tygodniu bo kiedyś takich badań się nie zlecalo, Oni sami zrobili. Ja i tak się boję jeszcze ten mój dodatni hbs....kurcze....
 
Dostałam się dziś na wizytę na NFZ bedę prowadzić ciąże w Żyrardowie, blisko i nie ma problemu z dojazdem, numerkiem etc. Dostałam luteine na te niewiadome brudzenia i skierowania na badania. Kolejna wizyta za 2 tygodnie
 
Dostałam się dziś na wizytę na NFZ bedę prowadzić ciąże w Żyrardowie, blisko i nie ma problemu z dojazdem, numerkiem etc. Dostałam luteine na te niewiadome brudzenia i skierowania na badania. Kolejna wizyta za 2 tygodnie
wiesz dostać się na nfz nie jest problem (ja już w 4 miejsc sie zapisałam) ale jesli chodzi o prowadzenie ciąży mam pewne obawy....denerwuje mnie sam fakt ze robią tylko 3 usg przez całą ciąże...
ja sobie nie wyobrażam
i to chodzenia na usg do innego miejsca,co to kurde jest,w jednym miejscu powinni mieć:angry:
 
Ostatnia edycja:
Sawi co do usg to miło jest zobaczyć maluszka, ale przecież jak wszystko w porządku to nie jest potrzebne częstsze usg, ja w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie i miałam chyba 4 czy 5 ( jedno dodatkowe po wyjściu ze szpitala).
 
aiwpa pod warunkiem że jest wszystko ok,a nigdy takiej pewności nie mamy,wiec powinni nam umozliwić sprawdzenie na każdej wizycie a nie wizyty co 2-3 tyg. a usg 3 razy na calą ciąże...
rozumiem ze sa kobiety które nie chcą tak często robić usg to niech nei robią,ale tym co sie domagają powinni.
wiec będę zapewne zmuszona pojechac na IP i nawet ściemnić że plamiłam,czy cos podobnego....a jak bedzie ok to i tak do domu puszczą....
 
Ja tez nie wyobrazam sobie nie miec na kazdej wizycie USG, zwlacza po moich doswiadczeniach w poprzedniej ciazy. Na szczescie moj gin ma sprzet w gabinecie nfz i robi za kazdym razem, tylko zdjec nie daje zawsze, ale to akurat malo wazne. A prywatnie, to juz nie ma o czym mowic.
 
reklama
Ojej ja też sobie nie wyobrażam nie widzieć malca na każdej wizycie
 
Ostatnia edycja:
Do góry