reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Grtauluję udanych wizyt! Jakie fajne już te nasze maluszki się robią! tak trzymać, same dobre wieści ;-)

smokeyeyes nosz kurna, sama się wśiekłam! Jak tak można pacjentów traktować, mogli przecież zadzwonić:no:
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt i slicznych maluszkow :) dziewczynom w 10 tyg bardzo zazdroszcze. Jeszcze tylko chwilka i koniec pierwszego trymestru. Potem to juz bedzie z gorki ;)
 
Ritta, super fotka!! Gratuluje udanej wizyty, zresztą dlaczego miałaby być nieudana.:-)
Jak ja się nie mogę doczekać kolejnego usg.
 
ritta gratulację piękna dzidzia :)

ja już też się nie umiem doczekać kolejnego usg hehe.. niestety długo czekania zostało.. ale następne badanie już przez brzuszek ma być :) bo już będzie duża dzidzia :)
 
Dziewczyny może Wy mi coś więcej powiecie... Jakie były u Was wyniki tarczycowe. Zalamalam sie, ponieważ u mnie ft4 poniżej normy.... Tsh w normie 1,560, ft3 też w normie tylko to nieszczesne ft4 wynosi 0,83 przy najniższej normie 0,89. Ft4 podawane jest w nanogramach, a nie w pikomolach
 
reklama
natalinaa ja miałam tsh 3,2 ft4 1,39 przy normie 0,93-1,7. Endokrynolog powiedział mi, że najlepiej, gdy ft4 jest w górnej połowie normy. Przy takich wynikach nie dostałam żadnych leków, choć jestem obciążona niedoczynnością rodzinnie, no i tsh za wysokie. Mam skontrolować za miesiąc samo ft4, bo tsh w ciąży podobno skacze. Jeśli masz wynik ft4 poniżej normy, to najlepiej do endokrynologa iść na konsultację, bo tsh masz dobre, więc pewnie będą obserwować.

Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt! Niech Maleństwa rosną zdrowo:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry