reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

usg 9t0d na forum.jpg
Obiecane zdjęcie :)
długość maluszka 22,8mm
wiek ciąży wg Usg 9t0d
kolejną wizytę mam dopiero za 3 tygodnie (5 marca), jak ja wytrzymam tyle czasu :szok: Już się uzależniłam od oglądania obrazu maluszka na usg :)
No i lekarz kazał przyspieszyć badanie prenatalne z 13 marca na 3 marca :)
Co do konfliktu serologicznego, to póki co mamy się nie martwić ponieważ odczyn coombsa był ujemny więc przeciwciał nie ma :) ale będziemy to jeszcze badać przynajmniej 2 razy.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! :)
 

Załączniki

  • usg 9t0d na forum.jpg
    usg 9t0d na forum.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Zobacz załącznik 609832
Obiecane zdjęcie :)
długość maluszka 22,8mm
wiek ciąży wg Usg 9t0d
kolejną wizytę mam dopiero za 3 tygodnie (5 marca), jak ja wytrzymam tyle czasu :szok: Już się uzależniłam od oglądania obrazu maluszka na usg :)
No i lekarz kazał przyspieszyć badanie prenatalne z 13 marca na 3 marca :)
Co do konfliktu serologicznego, to póki co mamy się nie martwić ponieważ odczyn coombsa był ujemny więc przeciwciał nie ma :) ale będziemy to jeszcze badać przynajmniej 2 razy.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! :)


koko super dzidzia :) 2 dni nas różnią a dzidzia dużo większa :)
 
Ritta super fotka, takie duże to maleństwo się wydaje...
ritta gratulację piękna dzidzia :)

ja już też się nie umiem doczekać kolejnego usg hehe.. niestety długo czekania zostało.. ale następne badanie już przez brzuszek ma być :) bo już będzie duża dzidzia :)
Ja już teraz też miałam USG przez brzuch.
Koko88 Twój ludzik też już na dużego wygląda. Gratuluję.
 
My już po badaniu. Z maluchami wszystko ok jeden ma 23mm, drugi 21mm. Wyglądają już prawie jak małe ludki ;-) Lekarza tylko teraz martwi niskie umiejscowienie pęcherzyków, Krwiak jeszcze do końca się nie wchłonął, ale mogę już dziś iść do domku.
Mam się oszczędzać brać duphaston 3x1tab, luteine 2x2tab, nospe według potrzeby i magnezin 3x1.

24lutego mam się zgłosić do przyszpitalnej przychodni na wizytę z wynikami ze szpitala.
 
My już po badaniu. Z maluchami wszystko ok jeden ma 23mm, drugi 21mm. Wyglądają już prawie jak małe ludki ;-) Lekarza tylko teraz martwi niskie umiejscowienie pęcherzyków, Krwiak jeszcze do końca się nie wchłonął, ale mogę już dziś iść do domku.
Mam się oszczędzać brać duphaston 3x1tab, luteine 2x2tab, nospe według potrzeby i magnezin 3x1.

24lutego mam się zgłosić do przyszpitalnej przychodni na wizytę z wynikami ze szpitala.
~

super że z dzieciaczkami wporządku :) teraz w domku tylko odpoczywaj nie rob nic męczącego :) i dbaj o siebie i bąbelki dwa:)
 
A_nka super wieści! najważniejsze, że maluszki rosną, a ty wracasz do domku, gdzie na pewno lepiej się poczujesz :)
 
a_nka super że wszystko ok. Właśnie rozmawiałysmy że jesteś jedyną naszą podwójną przyszłą mamą :) Duża rodzinka się szykuje ;)
 
reklama
natalinaa ja miałam tsh 3,2 ft4 1,39 przy normie 0,93-1,7. Endokrynolog powiedział mi, że najlepiej, gdy ft4 jest w górnej połowie normy. Przy takich wynikach nie dostałam żadnych leków, choć jestem obciążona niedoczynnością rodzinnie, no i tsh za wysokie. Mam skontrolować za miesiąc samo ft4, bo tsh w ciąży podobno skacze. Jeśli masz wynik ft4 poniżej normy, to najlepiej do endokrynologa iść na konsultację, bo tsh masz dobre, więc pewnie będą obserwować.

Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt! Niech Maleństwa rosną zdrowo:)

Dzięki Bigbi za odpowiedź dzisiaj jadę di mojego lekarza niemowy, który zaczyna mnie denerwować. Zobaczymy co mi powie w temacie hormonów tarczycy, tak się boję tym bardziej, że to już 9 tydzień wg usg, a 10 wg om... Może już za późno bo jakieś zmiany zdążyły zajsc....
 
Do góry