reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Ja też już po wizycie. U nas wszystko ok. Dzidziuś ma prawie 3 cm (dokładnie 2,98 cm), spał ale widziałam pięknie bijące serduszko. Ciąża młodsza o 3 dni wg OM czyli wszystko się zgadza. Kolejna wizyta za 4 tyg ale za 2 tyg usg genetyczne więc dokładniej obejrzymy malucha. I mam odstawić luteinę jak opakowanie się skonczy.

Zdjęcie wstawie jutro bo z tego kompa nie chce się wgrać :(
 
kara, ritta super że u maluszków wszystko dobrze :) gatulacje :)

smokyeyes też bym się zdenerwowała.. mogli jakoś dać znać .. nie masz jakiegoś innego lekarza ?? żebyś chociaż zobaczyła dzidzie i uspokoiła się troszkę ??
 
Super wieści :) ja już też nie mogę się doczekać, żeby ujrzeć nóżkę, rączkę... :-)
 
ritta gratulacje! Piekne fotki :D
smoky, wcale ci sie nie dziwie, ze jesteś wściekła... Tak sie nastawić na wizytę i spotkać sie z takim olewactwem :/
A ja już po wizycie :) maluszek rośnie zdrowo, ma już 23 mm i wg usg mamy 9t0d za sobą :) wyniki w porządku i jesteśmy cali happy ;)
dobranoc :*
 
reklama
ritta gratulacje! Piekne fotki :D
smoky, wcale ci sie nie dziwie, ze jesteś wściekła... Tak sie nastawić na wizytę i spotkać sie z takim olewactwem :/
A ja już po wizycie :) maluszek rośnie zdrowo, ma już 23 mm i wg usg mamy 9t0d za sobą :) wyniki w porządku i jesteśmy cali happy ;)
dobranoc :*
gratulacje :))))
 
Do góry