reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
rajo007 duphaston możesz kupić taniej w aptece internetowej DOZ, kosztuje ok. 30 zł. Jeśli w Twoim mieście jest ta apteka, to możesz odebrać bez dodatkowej opłaty.
 
rajo007 jeszcze jeśli macie ziko aptekę to tam też 2 lata temu kupowałam taniej niż w innych :) trzeba dobrze poszukać :)
 
Witam
jeśli można to do Was dołączę ;)
i mam pytanie o badanie poziomu witaminy D3 bo mi lekarz je zalecił , czy któraś z Was je robiła?
 
Dziewczyny...wyszła mi niedoczynność tarczycy...dostałam hormony no i zobaczymy....Ale trochę się boję...
 
Niedoczynność tarczycy łatwo leczyć, ja też biorę leki także nic sie nie bój. A jak wysokie tsh ci wyszło?
 
Dziś rano miałam wizytę. Odebrałam wyniki, wszystko ok, toxo ujemna, wr też ujemna, cytologia też w porządku, także jestem zdrowa :-D Lekarza niemowy nie było chyba poród odbierał, ktoś na zastępstwo, ale też tak jakoś mało co się odzywał. Standardowe badanie na "lotnisku" i następna wizyta za 3 tygodnie, czyli 4 marca. Aaa schudłam :-) 1,5 kg ale zawsze coś, z tego co mi się wydawało że tyje a jednak chudne, także MŻ i spacerki dają jednak efekt, w 3 tygodnie to malutko, ale grzeszki były :baffled:
 
reklama
Smerfetka, To nie jest aż tak straszny wynik ale widomo, że przy ciąży trzeba koniecznie go zbić na mniej niż 1. Mnie tsh cały czas skakało ale generalnie przed ciążą miałam ponad 4. Biorę Euthyrox 25 od grudnia a to chyba minimalna dawka i teraz tsh spadło mi ładnie do 0,6. Nie stresuj się, Najważniejsze, że dostałaś leki więc będzie ok. :tak:
 
Do góry