reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

To ja też się melduję po wizycie. Generalnie wszystko w porządku, badania ok. Nie mam przeciwciał do toxo więc czeka mnie jeszcze jedno badanie w tym zakresie w 3 trymestrze.

Maluszek bardzo podrósł- ostatnio był dokłanie takie duży jak wynikało z OM, wczoraj w 9w6d miał wielkość jak na 10w4d :D:D:D Poza tym cały czas się ruszał, machał rączkami i nóżkami- pani doktor powiedziała, że wyjątkowo ruchliwy (zgodnie ze słowami męża- po tatusiu ;)). Serduszko pięknie bije :)
 
reklama
Dostałam zdjęcie ale jeszcze nie wykombinowałam w jaki sposób:
a) przenieść go na komputer
b) wkleić na forum
Generlanie moje umiejętności "techniczno-komputerowe" są na bardzo niskim poziomie ;)
 
i jestem już te po dzisiejszej wizycie :)

tak jak myślałam mam lekka anemię ale jeszcze nic nie trzeba z tym robić :) a ogolnie wszystkie badania są bardzo dobree :) nawet mocz a u mnie to jakaś nowość normalnie :)

dzidziuś rośnie :)

ciekawe jest to że wczoraj u prywatnego dzidziuś miał 1,26 cm a dziś 1,69 cm :) także już mamy prawie 2 centymetry :)

tu daje dwa z wczoraj :
ładnie było widać jak się porusza :) nożkami machał :)
Zdjęcie0915.jpgZdjęcie0916.jpg

a tu z dzisiaj nfz :
a dzisiaj taki śpioszek :)

Zdjęcie0918.jpg

za dużo jeszcze na nich nie widać.. najważniejsze że rośnie :) i że serduszko pięknie bije :)

kurcze i jedno szczęście że 10 marca mamy prenatalne bo następna wizyta dopiero 21 marca... za 5 tygodni :szok:
 

Załączniki

  • Zdjęcie0915.jpg
    Zdjęcie0915.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 94
  • Zdjęcie0916.jpg
    Zdjęcie0916.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 85
  • Zdjęcie0918.jpg
    Zdjęcie0918.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 79
Ostatnia edycja:
Dostałam zdjęcie ale jeszcze nie wykombinowałam w jaki sposób:
a) przenieść go na komputer
b) wkleić na forum
Generlanie moje umiejętności "techniczno-komputerowe" są na bardzo niskim poziomie ;)
Możesz zeskanować przez drukarkę, lub sfotografować aparatem lub telefonem, przenieść na komputer. Potem tutaj jak piszesz posta, to od góry w drugim rzędzie masz małą ikonke zdjęcia INSERT IMAGE i potem wybierz pliki, wgrywasz z komputera i dodajesz.
Aniu gratuluję piękne fotki.
 
Ania, piękny twój maluszek!!! teraz jestem strasznie ciekawa jak będzie u mnie bo mamy ten sam wiek ciąży i dzisiaj wieczorem się badamy :)
 
koko też jestem ciekawa :) suwaczek mi spieszy o 3 dni :) jakoś dziwnie to liczy ..

kara gratulacje :) wrzuć nam zdięcia jak tylko dasz rade :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry