reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

nexiss- gratuluję. Pewnie zeszło z Ciebie powietrze :-) Ja jutro na badania i za 9 dni wizyta, więc wszystko przede mną.
 
reklama
maddlena- a powiedz mi ile płacisz za Duphaston? Bo ja dostałam od gina jak byłam prywatnie, musiałam kupić 3 opakowania, przy czym za jedno płacę prawie 40zł i zastanawiam się czy tyle musi kosztować czy na NFZ bym dostała refundowany?

Rajo007 a nie możesz duphastonu zmienić na luteinę ?? luteina w dawce 50mg i 100mg jest refundowana, kosztuje 3 zł. Ja do 12 tyg aplikuje luteinę 2xdziennie 100mg.Strasznie dużo za ten duphaston. Na ile on starcza ??
 
smerfetka a ft4 Ci zbadano? Mi wyszło tsh 3,2, też za wysoko, wpadłam w panikę, ale ft4 miałam w połowie normy i na razie endokrynolog nie dał żadnych leków na niedoczynność. Mam za miesiąc powtórzyć samo ft4, bo niby tsh w ciąży może skakać. Ważne, że dostałaś leki.
nexiss gratulacje udanej wizyty i dobrych wyników:happy2:
 
nexiss- gratuluję. Pewnie zeszło z Ciebie powietrze :-) Ja jutro na badania i za 9 dni wizyta, więc wszystko przede mną.
Po części tak, ale chciałabym już zobaczyć fasolkę na usg ale nie stać mnie i muszę spokojnie do 14 marca zaczekać, dziś jak czekałam 2 dziewczyny gadały o tym jak jedna ich znajoma była na usg, na pierwszym wyszły trojaczki, na drugim bliźniaki, a w końcu urodziło sie jedno dziecko. Fajna taka informacja na pierwszym usg, chyba bym padła na zawał. :szok:
 
fT4 mam 11,97. Robiłam badania tarczycy przed ciążą, i miałam wszystko w normie, TSH było 2.43 a fT4 13,28. Lekarz sam się zdziwił że w 2 miesiące taka zmiana... No ale mam nadzieję, że leki będą działać.
Soniafka a jak to jest, teraz leki będę musiała brać do końca ciąży? Czy jak wyjdą badania ok, to można je odstawić?
 
hej :) ja tak na szybko :)
jestem po wizycie :)


jest wszystko wporządku dzidziuś rośnie zgadza się usg i termin om jak narazie :) zobaczymy co dalej będzie :)
zdięcie wstawię jutro :)

wyniki badan też wszystkie wporządku ale mam chyba anemię zobacze jutro na wizycie z nfz co lekarka powie :)

uciekam spać :)
dobranoc :*
 
reklama
Do góry