reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Wizyta zaliczona, karta ciazy zalozona. Wszystkie wyniki badan mam dobre. Kruszyna ma 28 mm, ladnie sie rozwija. Termin porodu 10. 09. Zdjecia niestety nie dostalam, ale nie wazne. Najwazniejsze, ze wszystko w porzadku. Krwiak niestety sie jeszcze nie wchlonol i musze nadal brac DUPHASTON. Kolejna wizyta za dwa tygodnie, bo gin bedzie chcial zobaczyc wyniki badan prenatalnych.
 
reklama
Gratulacje :) Szybko robia Ci te badania genetyczne, ja wizytę ma 20.02. i dopiero po będę miała skierowanie na badania.
 
maddlena- a powiedz mi ile płacisz za Duphaston? Bo ja dostałam od gina jak byłam prywatnie, musiałam kupić 3 opakowania, przy czym za jedno płacę prawie 40zł i zastanawiam się czy tyle musi kosztować czy na NFZ bym dostała refundowany?
 
maddlena- a powiedz mi ile płacisz za Duphaston? Bo ja dostałam od gina jak byłam prywatnie, musiałam kupić 3 opakowania, przy czym za jedno płacę prawie 40zł i zastanawiam się czy tyle musi kosztować czy na NFZ bym dostała refundowany?

Chyba nie ma znaczenia czy chodzisz prywatnie czy na NFZ. Cena jest taka sama. W prawie wszystkich aptekach kosztuje ok 40- 42zl, ale mamy tu taka jedna gdzie kosztuje 29,99
 
reklama
maddlena fantastycznie :-) z fasolki już się fajny człowieczek robi. Niesamowity proces, który nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Fajnie,że mamy możliwości, żeby sobie popodglądać :-) a o krwiaku niedługo zapomnisz!
 
Do góry