reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
bubbles jeszcze raz gratulacje!

Wstawiam wczorajsze zdjęcie. Nie ma tu pomiarów, ale pani mówiła,że idealnie do tygodnia ciąży i z tego co pamiętam ma 11,2mm :-D
niech tylko to plamienie ustanie... 2014-02-07 20.50.55.jpg
 

Załączniki

  • 2014-02-07 20.50.55.jpg
    2014-02-07 20.50.55.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 70
Bubbles gratulacje! Niech się zdrowo rozwija:tak:

Anusiaszymka wspaniale! 3mam kciuki, by plamienie jak najszybciej minęło.
 
Ja się nie mogę pochwalić zdjęciem fasolki bo go nie dostałam.jest w karcie u gina
pierwsze usg robiłam 24 stycznia i dzidzuś miał wtedy 10 mm i 8 tygodni i 2 dni.słyszałam serduszko i wszystko było w porządku.Następną wizytę mam 17 lutego bo gin był na urlopie i muszę tyle czekać na interpretację badań i wtedy założy mi kartę,zważy,zmierzy i wtedy dostanę zdjęcie z usg i się pochwalę :-D
 
Zazdroszcze Wam zdjęc z dzidzią i serduszkiem. Patrze na te piekne fasolki i nie moge sie napatrzec.
U mnie w czwartek było kiespko. Ciaza jest niby 2 tyg mlodsza od moich obliczen, jest tylko pecherzyk. Zadnego zarodka, zadnego serduszka. Teraz dwa tygodnie stresu.

1509782_812329712117724_1065024516_n.jpg
 

Załączniki

  • 1509782_812329712117724_1065024516_n.jpg
    1509782_812329712117724_1065024516_n.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 61
ZUZADAR a moze porob sobie beta hcg z krwi? Ujawni ci wiek ciazy oraz co 2 dni powtarzana bedziesz widziala czy beta rosnie prawidlowo. Co 2dni ma podwajac swoja wartosc. Nie bedziesz musiala 2 tyg w niepewnosci.
 
ZUZADAR a moze porob sobie beta hcg z krwi? Ujawni ci wiek ciazy oraz co 2 dni powtarzana bedziesz widziala czy beta rosnie prawidlowo. Co 2dni ma podwajac swoja wartosc. Nie bedziesz musiala 2 tyg w niepewnosci.
Nimifii dobrze radzi, ja zrobilam dokladnie to samo jak lekarz stwierdzil że bedzie kiepsko, zrobilam sobie bete w piatek i w poniedzialek. Okazalo się że bardzo ladnie rosnie a w srode już bilo serduszko :) Wiec też polecam badanie krwi!
 
reklama
ZUZADAR, mam dokladnie taka sama sytuacje!
Liczac od ostatniej miesiaczki vs wynik USG mam poltora roznicy! Tez bylam na USG wczoraj, powinno byc juz widac wszystko czekalam na serduszko, a byl tylko pecherzyk ciazowy o wielkosci 12 mm oraz pecherzyk zoltkowy 2,5 mm. No i nie bylo zarodka :((( A jakie Ty mialas wymiary?
Zastanawiam sie tez, jak to mozliwe, ze wiek ciazy moze byc o tyle nizszy? Ja zawsze mialam bardzo regularne cykle, 27 dni, rozmumiem ze mogl mi sie jeden przesunac dzien, czy dwa, ale poltora tygodnia?? Sama nie wiem co o tym myslec :(
Pojde chyba za Wasza rada i zrobie testy Beta! Czyli powinnam zrobic jeden, a potem drugi idealnie po 2 dniach, tak? I jak wyjdzie 2 razy wiecej to sie nie martwic..?
 
Do góry