reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

ookatkaoo1993 super dzidzie widać :szok: ale to już prawie 11 tydzień, chyba jednak poczekam do tego 14 marca na usg :)
Ten krwiak to Ci się wchłonie, co lekarz mówił? Oszczędzaj się dziewczyno :tak:


No ale dziwne strasznie, byłam na wizyce tydzień temu i nie było krwiaka a dziś był... właśnie idę wziąść bo kazał mi wziąśc dupka jak wykupie
 
reklama
Też mam krwiaka :/ paskudztwo ma 19mm na 6mm - to dużo?. Muszę siedzieć w domu przez niego... ale czego się nie robi dla dziecka :) Za to maleństwo ma już 4 mm :) I nie mogę się doczekać aż będzie je widać bardziej :)
 
Dziewczyny dla pocieszenia napisze tutaj a co mi !!! ;)
Moja sis do 14 tyg nie wiedziała, z jest w ciąży poszła do lekarza bo miała straszne krwotoki przez kilka miesięcy, byla po poronieniu pare miesiecy wstecz, brała tabsy i nawet nie brała pod uwagę fasolki Pari ma teraz 4 m-ce (wrzesien zeszłego roku)
 
Katka! piękna dzidzia! i te rączki jak fajnie widać! :-) już się nie mogę doczekać, aż ja zobaczę swojego człowieczka ;-)
 
No to moja mała relacja po drugiej wizycie(pierwsza była 30.01 i był tylko pęcherzyk ciążowy).

Według USG jestem w 6 t 4 d ciąży, co by się zgadzało z późniejszą owulacją która wystąpiła u mnie w 18 dc:) Z maluszkiem jest wszystko ok, widziałam jak pika jego malutkie serduszko:-D Lekarka powiedziała, że jest wszystko w porządku i nic tylko się cieszyć ciążą:)) Mam brać kwas foliowy(to akurat sama wiedziałam:p) i dała listę pierwszych badań do zrobienia(ale badania będę robić dopiero jak na wizycie 17.02 dostanę na nie skierowanie od lekarki na NFZ).

A o to i nasz Bąbelek:
1. Pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte

111111111.jpg
2. Pęcherzyk ciążowy, ciałko żółte i zarodek:-D
2222222222.jpg
 

Załączniki

  • 111111111.jpg
    111111111.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 1 199
  • 2222222222.jpg
    2222222222.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 692
SUPER DZIDZIA!!
jejku ale one rosną i się zmieniają na tych naszych USG :)))



BUBLLE ale śliczny pęcherzyk i zarodeczek pięknie go widać tak wyraźnie :)
 
reklama
Do góry