reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Cześć dziewczyny :)
Byłam wczoraj pierwszy raz na USG, niesamowite przeżycie. Byłam razem z mężem, był bardzo zadowolony :) Kruszynka ma 6 mm i serducho biło 120/min :)
Dostałam też cała kartkę badań i już się boję ile to wyjdzie do płacenia... Podejrzewam, że sporo....

gratulację :)
przygotuj się na ładną kwotę :) zależy też jakie badania masz...
 
reklama
Badań duuużo: morfologia, ogólne moczu, glukoza, TSH, ft4, p/c HIV, toksopolazmoza IgG i IgM, VDRL, HBS antygen, i anty HBS i HCV.... jak patrzyłam na różne cenniki to nawet ponad 200 trzeba liczyć, ale mam nadzieję, że to tak raz a porządnie i więcej aż tylu badań nie trzeba będzie robić... Dostałam od lekarza też jakąs zniżkę -25% więc liczę że to zawsze 1/4 mniej :p

Mój mąż był zafascynowany, że to tak widać, ze takie możliwości... I teraz będziemy czekać z niecierpliwością na kolejne badanie, dopiero za miesiąc :(
 
Ja zapłaciłam 250 zł za pierwszy zestaw badań :/

Ja niestety pomyślałam o tym już po ale słyszałam ze można pójść do lekarza ogólnego i on na część z tych badań może ci dać skierowanie i będą wtedy za darmo
 
Smerfetka ale co wizyta fasolka wieksza

Dziewczyny, ale nie każdy internista na to idzie, więcej jest na nie niż tak. Dlatego ja bede prowadzić ciąże prywatnie i na NFZ *2 :-p aby badania miećdarmo
 
Jestem po wizycie u mojej pani ginekolog:happy2: Karta ciąży założona:cool2: Dopiero w domu zauważyłam, że terminu porodu nie wpisała jeszcze, więc na naszą listę chyba dopiszę się na razie z terminem wg OM. Odebrałam też wyniki wszystkich badań. Wszystko w porządku poza glukozą, która jest lekko przekroczona. Mam iść do diabetologa z tym. Usg genetyczne umówione, ale moja gin powiedziała, że lepiej gdybym się na prenatalne gdzieś umówiła dodatkowo, bo na tym genetycznym nie zawsze udaje się wszystko sprawdzić, że zależy, jak się ułoży dziecko. A że jestem po 30-tce, to mi zaleca.
 
smerfetka88 bo ty chyba prowadzisz ciaze w Krakowie? jesli masz dostep do labolatorium Diagnostyki to zaloz sobie tam karte stalego klienta masz wtedy rabat na badania 5% byc oze jest tez znizkowy pakiet dla cieżarnych ale musialabys zapytac.
a prowadze na NFZ ze wzgledu na te wysokie ksozty badan, wlasnie :tak:
 
Cześć, Jestem po wizycie. Wiem już wszystko.... Brzuch mnie bolał bo zrobił się krwiak 1 cm obok dzidziusia. Najprawdopodobniej od wysiłku. Dzidziuś w porządku, serduszko bije... ma już 4 cm. Wypada dziś 10 tydzień i 6 dzień.

Wklejam foto z przed tygodnia.
Zobacz załącznik 608687

i to z dziś z krwiakiem.
20140207_120755.jpg

dostałam luteine i dupka.
 

Załączniki

  • 20140207_120755.jpg
    20140207_120755.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 79
reklama
ookatkaoo1993 super dzidzie widać :szok: ale to już prawie 11 tydzień, chyba jednak poczekam do tego 14 marca na usg :)
Ten krwiak to Ci się wchłonie, co lekarz mówił? Oszczędzaj się dziewczyno :tak:
 
Do góry