reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

a gdzie w Warszawie?
bo ja rodziłam Heluśkę na Inflanckiej i tym razem też chce tam rodzić,moja szwagierka jest w ciaży o 2 msc starszej i też tam będzie rodzić,tak ją przekonałam :-D
 
reklama
Ja na Bielańskim zależy mi aby szpital miał zaplecze neurochirurgiczne, a tam mnie na neurochirurgi znają i anestezjolodzy też wiedzą jak znosze narkoze,bo moją moją dokumentacje medyczną do wglądu, łatwiej jest
 
Dobrze, wiec odczytalam wyniki badan wczorajszych....
Morfologia wykazuje anemie lekką na pograniczu normy - standard :tak:
Mocz wykazuje leukocyty minimalna ilosc - standard :tak:
WR ujemny
Toksoplazmoza ujemna
Glukoza na czczo w normie

A więc wyniki mam takie jak zawsze, bezproblemowe. Oby jeszcze w cytologi obylo się "bez atrakcji" :tak:

Powiedzcie mi z ciekawości czy lekarz zalecał Wam jeszcze jakies dodatkowe badania oprocz wymienionych wyżej? Wiem ze niektorzy zalcaja od razu badanie min HIV, różyczki itp.

A któraś z was tez ma grupe krwi z Rh ujemnym? Ja mam B Rh minus, ale obecnie dzieci po mnie odzieczyczyły grupe krwi :-D
 
nimfii ja miałam jeszcze różyczkę, HIV i hormony tarczycy (ze względu na początki problemów z tarczycą). Zastanawiam się czy nie zrobić jeszcze cytomegalii.
 
Rożyczke we wlasnym zakresie? Czy ze skierowania NFZ? Z ciekawosci pytam, bo sama bylam przekonana, ze poprzednie ciąże gin mi to [pisal na skierowaniu, ale sprawdzilam i jednak nie. Teraz sobie przypominam, ze mówił, ze badanie różyczki jest niepotrzebne mamom, ktore były szczepione w wieku nastoletnim. Ja bylam. A HIV oraz potem GBS mowil ze to tylko "zalecane", a nie "obowiazkowe" wiec skierowania nie da. Moge na własny koszt.
 
Ja mam grupe krwi A rh -.
Mi zlecil wlasnie HIV i GBS.
KUSIAK dlaczego bolesne zastrzyki? Ja dostalam tylko jeden po porodzie z Antosiem, i po amniopunkcji w ciazy Z Julkiem. I nie bolalo.
 
nimfii ja prowadzę ciąże w Medicoverze (mam abonament z pracy) i te wszystkie badania mam za darmo. To ich standard. Tylko nad cytomegalią się zastanawiam czy nie zrobić na własny koszt.
 
Nimfii ja mam Rh ujemne. Czekaja nas bolesne zastrzyki :)


ejjj nie nastawiaj sie :-D ja dwie ciaze przeszlam bez zastrzyku w pupe bo dzieci sie urodzily z ta sama grupa krwi B Rh minus. Licze na trzeciego farta :tak:
Tylko przy Rh ujemnym jeszcze w standardzie jest badanie odczyn Coombsa jakos w polowie ciazy.
 
reklama
Powiedzcie mi z ciekawości czy lekarz zalecał Wam jeszcze jakies dodatkowe badania oprocz wymienionych wyżej? Wiem ze niektorzy zalcaja od razu badanie min HIV, różyczki itp.

A któraś z was tez ma grupe krwi z Rh ujemnym? Ja mam B Rh minus, ale obecnie dzieci po mnie odzieczyczyły grupe krwi :-D

Ja narazie miałam tylko badania: mocz, krew, na cukier, hcg i coś tam jeszcze było na X i cytologia. Może coś jeszcze wymyśli na kolejnej wizycie.
Ja mam krew 0 RH +, mogłam im powiedzieć, ale jak już robili badania to niech robią ;-) Nie wiem tylko jaką grupę ma mój M., on też nie wie, a na badania to ciężko go zaciągnąć, jak kiedyś chciałam żeby poszedł ze mną oddać krew i by się dowiedział za free to zrezygnował, nie lubi igieł..
 
Do góry