reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
elleni to jest dopiero fotka :-) gratuluje udanej wizyty! dyzy już ten Twój przeczuwany synuś :-)
Ciekawa jestem na ile nasze przeczucia się sprawdzą? może by w liście mam i maluszków dopisać taką przeczuwana przez nas płeć, a potem dopisać co wyszło z usg? co myślicie o tym pomyśle?
 
Dziewczyny jestem załamana,
Z poczatkiem stycznia, kiedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciązy przyjmowałam antybiotyk (miałam silna infekcję dróg oddechowych)...Naczytałam się w necie i boję się strasznie, że mogłam zaszkodzić maleństwu.
Poinformowałam gina o całej sytuacji, powiedział że narazie mam się nie martwić, że nie takie rzeczy biorą kobiety nieświadome swojego stanu. PowiemWam, że nie potrafię spać w nocy, cały czas o tym myślę i zastanawiam się co będzię dalej.
Może macie jakieś doświadczenie i mnie uspokoicie...:-(
 
DOODA ja jak nie wiedziałam że jest w ciąży to na sylwka piłam wódkę i kilka dni po jeszcze była grubsza parapetowka i tak zliczyć to 0,5 l wypite na lebka, gdyby wiadomo było ze np właśnie teraz doszło do zapłodnienia to by się wystrzegalo tego co by zaszkodziło, nie ma co się teraz zamartwiac
Teraz trzeba dbać o siebie :-)
 
o mamo, czytam, ze niektore juz 2 usg mialy, :szok: wow, ja sie pewnie pierwszego szybciej niz w 8 tc nie doczekam, wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc :) ale podczytuje tu i trzymam kciuki za wasze wizyty.

Ja dopiero w poniedzialek skontaktuje sie z polozna i poinformuje o naszym szczesciu :rofl2:
 
Po poronieniu wolalam pojsc wczesniej di gina by pozniej nie zalowac :)
Z tego co zauwazylam kobiety po przejsciach sa uwazniej traktowane :)
 
reklama
Do góry