reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Ja też nie wiedziałam. Często nie mamy pojęcia o istnieniu niektórych przypadłości dopóki nas coś bezpośrednio nie dotknie. Tak to już jest.
 
soniafka gratuluje udanej wizyty! Wystartował maluszek, bo chce być na prowadzeniu wrześniowej listy :-)
Co do poprzedniej ciąży, faktycznie o tak wielu rzeczach nie mamy pojęcia! Ktoś jednak pisał już wcześniej i się zgadzam, że powtarzalność w takim przypadku jest praktycznie zerowa, także nie martw się na zapas!
 
soniafka gratuluję wizyty. Doskonale rozumiem twój strach. Mój maluszek też był obciążony wadami i strach,, żeby nie powtórzyło sie jeszcze raz jest ogromny. Pomimo, że wszyscy zapewniają że powtarzalność jest znikoma, to nie da sie pozbyć tego strachu... Pozostaję wiara i nadzieja...
Bigbi Tobie chyba nie gratulowałam, robię to teraz.
 
soniafka ostatnio gin mi wspomnial o takich przypadkach, ale mam nadzieje ze bedziesz miala szczegolowe USG genetyczne ktore ci uspokoi :tak: Do pierwszego genetycznego coraz blizej, ale poki co &&& za maluszka :tak:
 
to i ja przedstawiam wam swojego maluszka, czuję, że będzie drugi synek :-)
CAM00217.jpg
 

Załączniki

  • CAM00217.jpg
    CAM00217.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Do góry