reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Soniafka, rosną te nasze chłopy :-) a ty masz na przedniej ścianie cxy tyl.? Bo jak na przedniej, to zawsze ciężej jest uchwycić buźki. Ale pierwsze fotki już masz.
Ja to mam adhd-owca, rusza się zawsze i wierci i badania nie można zrobić a milimetr w prawo czy lewo to nawet kilka dni różnicy.
 
joani super. Duzy chlopak tak jak nasza cora i maluchy candy i nexiss :)

choco, cudne wiesci, ciekawe czy niespodzianke sie pokaze za tydzien :D

nexiss, gratuluje cory. Kolejna mala ksiezniczka :D

soniafka, super i extra fotki. Tu jest dopiero masa :D
 
A my po wczorajszej wizycie. Maluch waży 530 g i dalej pozostaje Zosią. Termin sierpniowy coraz bardziej realny. Na wieści o łożysku mam czekać do następnej wizyty - wtedy zrobi USG dopochwowe. W sumie z Maluchem wszystko w porządku, niemniej jednak chyba irytowało go/ją badanie, bo sobie zdjęć nie pozwolił/a robić - tylko tak śmiesznie główką kręciła i pukała w głowicę z USG :p
 
Marta, to twój maluch chyba trochę straszy niż z OM... Super, że mogłaś podglądnąć :-) zawsze to miłe uczucie.
 
Gratulację dziewczyny udanych wizyt :) oj rosną dzieciaczki rosną :)
ciekawe ile nasza kruszyna ma .. mam nazieje że na następny tydzień uda się na połowkowe wcisnąć a jak nie to do naszego lekarza na wizytę normalną pojdziemy :) żeby malucha zobaczyć :) a reszte badań w klinice zrobimy :)
 
Joani, łożysko mam na przedniej ścianie więc być może tak jak napisałaś to też może być po części utrudnieniem ale mojego małego w ogóle trudno było uchwycić bo spał przez całe badanie i zasłaniał się rączką. Najwidoczniej nie chciał, żeby mu przeszkadzać ;-)
 
te nasze maluszki jakieś wstydliwe i śpiące bo mój podczas ostatniego badania też dał sobie zrobić tylko jedno zdjęcie buzi i rączki a później ciągle się wiercił i zasłaniał rączką :) ale może 19 maja więcej szczęścia do zdjęć będzie :)
 
reklama
Joani wychodzi na to, że starszy o jakieś 1,5 tygodnia. W sumie by się zgadzało, bo wiem kiedy była owulacja - dość wcześnie - no ale zobaczymy co będzie dalej.
 
Do góry