reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Ja dziś po mega ekscytującej wizycie bo czekałam na usg w 3D z ogromną niecierpliwością i podnieceniem.
Nareszcie mój mały został szczegółowo pomierzony łącznie z przepływami. Wszystkie parametry są w normie. :-D
No i chwalę się zdjęciami aczkolwiek co do zdjęć w 3D pokładałam dużo większe nadzieje. Szału nie było ale rzecz jasna bajer.
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Biomrtria:
BPD- 52 mm
HC- 192 mm
AC- 175mm
FL- 41 mm

Masa- 490-550g.

Jejku to już 0,5 kg szczęścia!!!!! :-D
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    10,1 KB · Wyświetleń: 55
  • 2.jpg
    2.jpg
    8,6 KB · Wyświetleń: 74
  • 3.jpg
    3.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 59
  • 4.jpg
    4.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Soniafka ja z usg 3d byłam zadowolona.
Coś Ci pokażę :-D

To Dominik w prawie 32tygodniu.



Ale Twój synek duży już.

EDIT:

Kurcze dziewczyny usunęło zdjęcie młodego i nie mogę ponownie dodać go :eek:
 
Ostatnia edycja:
Hania, super to twoje zdjęcie i właśnie czegoś w ten deseń się spodziewałam a w każdym razie miałam nadzieje, że będę mogła wyraźniej zobaczyć buzie no ale to też kwestia ułożenia. Mój mały przespał całe badanie mimo, że specjalnie przed wizytą wcisnełam w siebie pączka, czekoladke i popiłam słodkim napojem. Ehhh, najwidoczniej tak jak i mnie słodycze nie robią na nim żadnego wrażenia. :-p
Im dziecko jest starsze to też chyba lepiej ten obraz wygenerować. No ja dostałam to co widać. Troszke rozczarowana jestem ale i tak uważam, że było warto. Fajna sprawa. :tak:
 
Sonia powiem Ci, że to właśnie chyba od tygodnia ciąży zależy...
Od ułożenia dziecka też na pewno...
Mi lekarz kazał przyjść między 27 a 30 tygodniem, ale przez terminy dostałam się w 32 i jak brał mnie na badanie to mówił, że może nie wyjść bo dziecko może być już za duże...

A jaki filmik mam z tego usg :D

Normalnie marzenie. Z bliźniaczkami nie pójdę bo raczej nie ma to większego sensu :-)

Ale Twój Aleks, jest śliczny i naprawdę duży :-)
 
Ostatnia edycja:
soniafka super chłopak! :) ja czekolady, batoników i takich rzeczy nie lubię a w ciąży wcinam jak głupia i małej się to chyba bardzo podoba :D bo zawsze szaleje ;P
Zdjęcia bardzo fajne :D:D zawsze jakaś pamiątka jest, ja od mojego gin doprosiłam się jednego na którym zaznaczona jest kość nosowa xD no ja rozumiem, że to jest ważne zdjęcie ale ja chciałam moją małą w całości :p
 
reklama
Do góry