reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Hej Dziewczyny,
a ja chcę się troszkę pożalić..
Byłam dziś prywatnie na usg 3D/4D, bo jeszcze nie znałam płci, chciałam sprawdzić czy wszystko okej no i liczyłam na filmik na płycie DVD z pląsającym bobaskiem. W pierwszej ciąży robiłam u innego lekarza niż teraz i byłam zachwycona (jakością i w ogóle tym jak dobrze było widać małą).
A teraz... masakra. Nie dośc, że zapłaciłam 250 zł, co dla mnie jest dużym wydatkiem to w 3/4D to mam tylko główkę dziecka z profilu przez jakieś 2 minuty i nic więcej, reszta badania była wykonana normalnie w 2D, słabo było cokolwiek widać ;( prawie się popłakałam.
Jedyna dobra wiadomość, że dzidzia jest zdrowa, na 90% dziewczynka, ale pan doktor tez pewności nie miał. Ech to wszystko byłoby widać na usg 2D u mojego dra prowadzącego. I nawet żadnego zdjęcia mi nie nagrał ;( szkoda
 
Alicjaa85 my na obu prenatalnych braliśmy płytę, to z pierwszych badań mamy ok. 5 minutowe nagranie malucha w całości w 3D, więc widać jak fika, ale twarz miał schowaną pod moją kością łonową i nie było za bardzo widać, a teraz mamy ok. 13 minutowe nagranie z całego badania w 2D(na jakość nie narzekam, bo wszystko też zależy jak się maluch ułoży) plus parę ujęć buźki w 3D, oba robione w tej samej klinice, ale przez innych lekarzy stąd różnice:) Niestety te nagrania na płytę to tylko taki bajer dla rodziców i wydaje mi się, że lekarze robią je za przeproszeniem na odczepnego.

Dzięki dziewczyny, mój synuś to kropka w kropkę cały tatuś:-D Ciekawe czy się jeszcze coś zmieni do porodu i będzie bardziej podobny do mnie, jak myślicie?:)
 
No z pewnością :) Wszak to jednak, choć wyraźne zdjęcie, to jednak dość wczesne zdjęcie. Ja np. po porodzie nie byłam podobna do nikogo i tak przez 2 lata jakieś, a teraz to kropka w kropkę mój Tata jestem
 
Gratuluje Bubbles i Alicja zdrowych dzieciaczków. Ala trzeba bylo lekarzowi wygarnac czego oczekujesz skoro placisz. Kase wziak a ze ktos niezadowolony to nie jego problem. Przykre to.
 
Alicja też się cieszę, że Wasza mała zdrowa i gratuluję wstępnie dziewuszki :)

Ja jak we wtorek szłam prywatnie choć fakt byłam na 2d i płaciłam 80 zeta pytałam czy jest możliwość nagrania lub chociaż zdjęcia, mówił że tak ale płyty nie wzioł choć miałam przy sobie, za to wydrukował 4 zdjęcia. Ale w 2d to jedank chyba lepiej na film mieć już lepszą jakość, z tym że moja Wiki to trochę leniwa jak mama (jak byłam u mamy w brzuchu taka sama ponoć), prawie wogóle się nie ruszała, trochę rękami i ustkami, ale nawet :-D Choć usg 4d tam gdzie ja byłam kosztuje 200zł. Nie stać mnie na to, niestety, a nawet nie mam pewności czy zrobiłby nagranie, jak w 2d nie robił choć go o to prosiłam.
 
reklama
Do góry