reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

joani super że synek zdrowy i w idealnych rozmiarach ;-)

ja się też denerwuję trochę ale mam jeszcze dwa tygodnie do wizyty bo później mój gin robi sobie urlopik
 
reklama
Joani cieszę się, że zdrowo się rozwija Twój Maluszek! No i prawie pół kg już, pięknie:-) Z pępowiną nie pomogę, ale najważniejsze, że jesteś pod stałą kontrolą.
 
Jestem i ja po wizycie :) dzidzia nie potwierdzila ostatnio widzianej przez gina płci, także coraz bardziej przyzwyczajam się do niespodzianki :)
Ogólnie wizytowo wszystko dobrze u maluszka :) ja dostałam zalecenia mierzenia ciśnienia codziennie i zapisywania wyników oraz powędrowania do kardiologa :)
Wiecej o maluszku za tydzien - na polowkowych :)
 
Coco, czyli małym się teraz nie przejmuj, tylko sobą. Kardiolog wyrówna ciśnienie i te anomalie. Maluszek daje ci przykład dobrego samopoczucia ;-)
 
Ja juz po badaniu, odetchnelam z ulga :-)
Na 100% bedzie dziewczynka :-D
Z mala wszystko w porzadku i nadgonila z usg termin porodu z 19 przesunol sie na 14 września. :-)
Mala wazy 435 g.
Ciesze sie bardzo :-D
 
reklama
Do góry