reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Dzieki Dziewczyny. Na prawde odetchnelam z ulga, bo moj lekarz prowadzacy mowi ze to najwazniejsze badanie, wiec stres byl tymbardziej.
Hehe mąż zachwycony :p:p wszystkim opowiada, że przyjal to ze lzami w oczach :p:p i wszystkim mowi ze nie ma opcji musi byc mieszkanie z dwoma lazienkami :D:D
A w ogole mamy taki ubaw z reakcji znajomych i rodziny :p Jakos sie tak utarlo, ze wszyscy licza po cichu na parke, wiec reakcje ze bedzie dziewczynka sa bezcenne :)
 
Po wizycie. Najpierw naczekałam się w kolejce, gorąco tam jak nie wiem, albo mi tak duszno było. W końcu doktor przyszedł. Z szyjką wszystko ok, szybkie usg, serduszko bije, pytał o wypis ze szpitala, zapomniałam wybrać przed wizytą i odebrałam po, także na następnej wizycie mu je dam. O płeć nie pytałam bo wiem, że i tak by mi nic nie powiedział.

Ciśnienie znów wysokie ale miałam już codzinną rozpiskę z ciśnienia i już spokój nic nie gadał i mam dalej mierzyć.

Na wypisie z usg wychodzi, że wszystko jest w porządku. Serce 145 bpm. Ważył w dniu usg czyli 17 tc 6 d = 228 g.

Zdjęcia niestety nie dał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny, gratuluję dobrych wiadomości. Teraz to już chyba same takie będą, mam nadzieję.
Ja po prenatalnych. Na 100% chłopiec. Zdrowy, waży 393 g, serduszko 148 u/min, łożysko na tylnej ścianie, pępowina prawidłowa trójnaczyniowa, wody w normie. Głowa, mózg, serce, kręgosłup, żołądek, nerki, pęcherz, przewód pokarmowy, kończyny górne, dolne wszystko prawidłowe, Buźka prawidłowa, brak rozszczepu, po prostu super. Maluch młodszy o kilka dni, ale wg pani doktor wszystko w normie.
A tu fotka buzi i rączek IMG_20140429_1_7.jpg

Bardzo ruchliwy ten nasz Franuś. Wiercił się i machał rączkami, ziewał a nawet pokazał nam język, łobuziak kochany mały...
 

Załączniki

  • IMG_20140429_1_7.jpg
    IMG_20140429_1_7.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
Do góry