reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Joani ja to mam tylko w ciąży. Chyba to też kwestia tego, ze ja mało pije od ale od wczoraj już poszły 4 litry.
Candy ja tez mam niskio łożyska ale podobno jeszcze może sie podnieść.
 
reklama
dziewczyny gratuluje zdrowych maluszkow.
Candy mi sie lozysko podnioslo w 6 miesiacu przy Oli, a tez nastraszyli mnie cesarska, wiec glowa do gory.
Aiwpa mam nadzieje ze z nerkami nic powaznego..
 
no do pracy nie chodziłam, ale nie ograniczałam się w żaden sposób, więc czasem ciężkie zakupy, basen, sprzątanie gotowanie itp. Ale fakt nie bylo dziecka wtedy (a jest to najbardziej absorbujace)
 
Kochane takie wiadomości to miód na moje oczy!!!
Cieszę sie ze wszystko dobrze teraz juz musza byc tylko takie wiadomości !
A Ty Candy tego swojego chopa w koncu Zaangażuj do tej przeprowadzki i dbaj o siebie tyle ile sie da! Koleżanka tez miała tak przy 2 latku i sie unormowalo wiec patrz tam jako ;))) musi byc dobrze - jak bedzie mozna uniknąć cesarki to trzeba próbować ;)
 
reklama
Ja na wizycie byłam wczoraj. Znowu Maluszek miał pępowinę moędzy nóżkami, ale lekarz mówi, że raczej będzie Tosia :) Buźkę też cały czas chowała, wtuliła się w łożysko i je podgryzała (nie wiem po kim to takie wstydliwe), ale coś nie coś tam pooglądaliśmy. Wszystkie narządy w porządku, młoda rośnie, więc z wizyty jestem jak najbardziej zadowolona :) a smyczek waży 307g - leciutka po Mamusi :D dorzucam zdjęcie tego, co się udało wychwycić :) ImageUploadedByForum BabyBoom1398845482.873946.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398845482.873946.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398845482.873946.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 46
Do góry