reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Tak ja w niemczech chodzę, no sama już nie wiem ale jak nie ostrzegała to ok, nie będę narazie wariować, w ten piątek mam wizytę to się spytam jak moja szyjka :)
 
Ja po dzisiejszej wizycie :) Pochwalę się, że dzidzia ładnie rośnie, jedyne co nie pasowało lekarce to mały nosek (ja też za dużego nie mam). Aaa i się dowiedziałam że "to chyba będzie chłopak, ale głowy sobie nie dam uciąć", do tej pory zapewniała mnie że dziewczynka. Chyba muszę wybrać się do innego lekarza na potwierdzenie :p
 
Magda dobre wieści, super.

Karolina niedawno czytałam artykuł, że tylko polscy lekarze zalecają leżenie w ciąży. W pozostałych krajach europejskich leżenie zaleca się tylko pacjentkom, które wcześniej poroniły, urodziły przedwcześnie albo mają jakieś konkretne problemy zdrowotne. Co kraj to inne teorie.

Po wizycie szyjka w ciut gorszym stanie, ale leżąc powinnam dotrzymać do końca lipca, oby. Dostałam całą serie badań do zrobienia i za 2,5 tygodnia do kontroli. W czwartek ginka da mi znać czy wymaz jest ok.
Na usg W waży około 2200, sporo, ale biorąc wszystko pod uwagę cieszę się, obrócił się znowu miednicowo:baffled: i z tego jestem już mniej zadowolona, bo czasu i miejsca coraz mniej, a jednak wolałabym sn. Zobaczymy co będzie na usg w połowie sierpnia, jeśli dotrzymam oczywiście.
 
Annaoj bobo juz duuuze:) Dasz rade do konca lipca nie daleko a zobaczysz ze jak juz bedziesz mogla to nie urodzisz hehe

Podejscie do ciazy w innych krajach mnie nieco przeraza bo maja podejscie ze jezeli ciaza sie nie utrzymuje to w dupie bedzie kolejna:(

Szyjka ma srednio 3,5 cm a jej dł czesto zalezy od sposobu mierzenia.Mi kiedys gin pokazal i jezeli mierzy sie prawidlowo to ma np 3,5 cm a jezeli zle to moze miec 4,8cm. To spora roznica dlatego warto robic usg u tego samego gina. Szyjka nie moze sie tez wydluzyc- taki kit tez mi jakis gin probowal wcisnac
 
Ostatnia edycja:
annaoj już niedługo i koniec. Spokojnie leż i niczym sie nie przejmuj :-) Dużego masz dzieciaczka mój na tym etapie miał z 1700-1800

A u mnie ok.Szyjka 3cm, zamknięta. Jak to lekarz powiedział ja prawie na wylocie, teraz mam wizyty juz co 2 tyg, nastepna 22 lipca. Zbankrutuje :-)
 
magdajwr - dobre wiesci, gratki

annaoj czekalam na wiesci od Ciebie. Trzymaj tam mocno do konca lipca a nawet dluzej!! Dzieciaczek duzy, ladnie rosnie, super!
 
reklama
fajnie ze dobrze wam wizyty minely;-)
annaoj dotrwasz napewno...;-)juz blizej niz dalej kochana;-)
galaxia wlasnie ile jasiek warzy?ja teraz chodze na kase wiec sie nie martwie o kase..ale z dawidem cala ciaze chodzilam prywatnie i wiem ile mnie to pochlonelo....tak czy siak jak wizyty czestsze to mi brala mniej..
ja teraz juz tez co dwa tygodnie:tak:
 
Do góry