reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Dokładnie lori tak jak piszesz było to w 11 tyg. i 1 d. A w 13 tygodniu na genetycznym pani doktor mówiła do dzieciątka jak do dziewczynki. A późńiej mój gin zobaczył dziewczynkę w 15 tygodniu. No ale zobaczymy:tak: mam nadzieję że nic już się nie zmieni i będzie Jagódka
 
linka - no to pewnie dla tego, ledwo 11 tc skończony to stanowczo za wcześnie.Myśle że jak teraz widzieli pipke to siusiak nagle nie wyrośnie a Jagódka bardzo mi się podoba. Nawet wczoraj rzuciłam tym imieniem, ale u mnie chłopaki w zaparte że Ola :-)
 
Dzoanna - Gratulację córci :)

Troszkę tych dziewczynek dojdzie nam jeszcze hehe jak te siusiaczki będą odpadać :) U nas wszyscy znajomi mają córcie więc za nas trzymali kciuki za chłopaka :p A tu będzie Julka :)
 
Lori- A Twoja Ola waży 200gram? mój dzidzior waży 203 i lekarz zapowiedział, że się zapowiada duży bo o tydzień wg OM wyprzedza, Twój coś mówił na ten temat ? ? ?
 
Katjoshka - powiedział że ma jakies 20 cm ale ciężko zmierzyć bo juz podkulona, waży 200 g i wygląda na zdrowiutką. Nic nie mówił czy duża czy nie duża, Wymiar z glowy miala 16 tc z hakiem a z brzucha 17,1. Jakąś tam średnią wyciągał i wyszło mu 16 i 3 :-)
 
No bo ja wg OM jadę na równo z Tobą, mały ma 203 g i mojemu wyszło 17 i 3 chyba(nie pamietam) i mnie naprawdę ostro nastraszył, że będzie duże dziecko i ja normalnie spać nie mogę, bo się martwię już porodem, jak wcześniej miałam luz, że co? ja nie urodzę? to teraz już kombinuję zeby cesarke załatwiać... mógł nic nie mówić. też mi mierzył i głowkę i brzuszek, ale szczerze to nie wiem co tam wyszło.
 
Mnie sluchy dochodza ze po 13tc mozna plec zobaczyc i to nie na bank jeszcze a w 11 to moim zdaniem brak szans.... przeciez wlasnie jakos w 13 tc jadra dopiero schodza. :))
 
jankesowa - u mnie właśnie tak było. W 13 jeszcze nie można było stwierdzić a w 14 juz pipka sie wyraźnie pokazała :-)

Katjoshka
- ja na twoim miejscu bym sie nie przejmowała, teraz troche różnie sie dzieci rozwijają i teraz twój synus mógł mieć skok a jak pójdziesz za miesiąc to juz wage bedzie miec taką w sam raz. Mati właściwie cały czas wychodził za duży hehe i sie smialam że mały Pudzian mi rośnie, urodził sie raczej drobny i teraz jest taki w sam raz. Nigdy nie mial tendencji do tycia, nie był z takich ubitych dzieciaczków tylko taki w sam raz. Zresztą nawet jak urosnie duży to przed samym porodem położne mają taki przyrządzik do mierzenia i one oszacują czy dziecko ma szanse sie przecisnąć czy lepiej nie męczyć ani dzieciaczka ani mamy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
katjoshka nie martw sie dzieci naprawde róznie rosną raz szybciej potem wolniej mysle że na razie nie ma sie co stresować, tymbardziej ze kilka z nas ma podobna wagę babelków w tym samym okresie ciąży. jak ja byłam ostatnio to mi lekarka powiedziała że mały jest większy o 2 tygodnie niż wychodzi z OM. za ta z lilą słyszałam od samego początku że za malutka, że nic z tego nie bedzie że jak będzie 2,5 wazyć to będzie dobrze. bałam sie cała ciąże. nakupowałam ubranek 56 jak głupia myśląc że pewnie i tak będa za duże. przed porodem robili mi jeszcze usg i lekarz mierzy i mówi ze obstawia wage 3500, mała urodziła sie 3650 i to 3 tygodnie przed terminem. w ciuszki 56 nie weszła wogóle :)

jak dziecko będzie naprawdę za duże do sn to zrobia cesarke nie martw się kochana...
 
Do góry