reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

mama2009 - no w sumie to możesz wyczarować - bo już ustaliliśmy że wróżysz na forum :) Ja nie mam nic przeciwko dziewczynce i nic przeciwko chłopcu :)
katjoshka - ja miałam opłacone w abonamencie USG tylko w 2D. Ale kilka razy przełączył (tzn wziął tą głowicę) tak na 3D. Tylko naprawdę ciężko było szkraba uchwycić. Fajny widok - ale faktycznie koło 20 tygodnia to robi się większy sens podglądania maluszka w 3D ;) Teraz to takie śmiszne jest :) Troszkę jak dinozaur wygląda :)
 
reklama
Madajka fantastyczne zdjęcie! Widać pięknie nawet nosek i usteczka, nawet można się pewnie pokusić po kim ma rysy twarzy:-)
Gratulacje!

Ede Tobie też gratuluję, zdjęcie rewelacyjne, prawie jakby mały/ mała leżał/a obok. A na tym 3d to czasem jakiś siusiaczek nie wystaje?
Mi na ostatnim badaniu też na chwilę wziął głowicę 3d i podobny efekt do Twojego, ładniej widać, ale częste ruchy bardziej rozmazują, za to Twarz lepiej widać. Jeszcze raz gratulacje wielkie.
 
Ostatnia edycja:
Madajka- jaki śliczny bąbelek, może następnym razem uda się podejrzeć płeć :)
E-de - jejku jakie cudne te zdjęcia :) A to 3d to już w ogóle bombowe :)

Ja już jutro postaram się cosik wrzucić :p:p:p:p Trzymajcie kciuki co by się ładnie ustawiło, żeby było widać płeć :*
 
2013-03-25-288.jpg
Już po:-)Miałam cudowną wizytę.Gin badał mnie równą godzinkę,część przez brzuch reszta dopochwowo.Powiedział że dzidź ustawiał się do badania zawodowo.Lekarz pokazywał nam każdy narząd dokładnie omawiając.Wszystko jest w jak najlepszym porządku.Byłam zachwycona precyzją z jaką robił badanie,było widać nawet gałki oczne haha.
Sporo pogadaliśmy o przybieraniu na wadze w czasie ciąży żywieniu i sporo mi wytłumaczył jeśli chodzi o badania prowadzone w Polsce.
Hmm nie wiem co jeszcze napisać:-)Pytał się co chcemy ja powiedziałam że obojętnie,M.chce dziewczynkę a teściu marzy o pierwszym wnuku(ma 3 wnuczki) coś tam uchwycił ale potem dzieciątko zmieniło położenie.Nie miałam parcia żeby dzisiaj poznać płeć.
Teraz czekam na to co Galaxia napiszę
 

Załączniki

  • 2013-03-25-288.jpg
    2013-03-25-288.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 30
iryska - to bardzo ważne trafić na świetnego lekarza, tak więc podwójny powód do radości! Super! Gratuluję i też czekam na info od galaxia!
 
reklama
iryska wspaniale że masz takiego lekarza !! właśnie każda z nas po badaniu powinna czuć się tak jak Ty dziś ;)
gratuluję ślicznego dzidziusia :)
 
Do góry