reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Dołączam sie do wszystkich gratulacji!

Ja wczoraj bylam na usg w 17 tygodniu ( z jakiegos powodu suwaczek mi nie dziala) i pragnę sie pochwalic, ze bede miala na 100% syna oraz na mniej procent córkę :-) oj, idealnie by było:-) jednak corka byla podglądana od tyłu więc lekarz powiedzial, ze zawsze jest ryzyko, ze sie męskość schowała.
Poza tym serduszka, żołądki, kręgosłupy, mózgi i inne prawidłowe. Waga 136 i 143 gramy. Dzieciaki bardzo ruchliwe, a synek jest chyba nietoperzem, bo wisiał do góry nogami :-) chyba nie ma nic lepszego niz podgladanie dzieci i sluchanie dobrych wiadomosci.
 
Love, E-de, Wazka SERDECZNIE GRATULUJE UDANYCH WIZYT I SUPER WIESCI !!!
Takie wiadomosci uskrzydlają nie?

Ja wizytę mam dzisiaj po 17! Trzymajcie kciuki...Ciekawe czy lekarz pewnie potwierdzi, że dziewczynka czy nadal powie "prawdopodobnie dziewczynka";-)

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko !
 
mag_dzia Powodzenia na wizycie :) Daj znać po jak Wam poszło :) Można spytać u kogo prowadzisz ciążę :p bo może się okaże, że a nóż u jednego gina się spotkamy :):):)
 
wazka wowww!!! ale czad :) to musi być niesamowite widzieć dwa maleństwa! ja się mega ekscytuję jednym bąblem, jakby były dwa to bym chyba sikała po nogach :-D gratulacje!
 
reklama
Wazka gratuluje zdrowych maluszków ;) Piękne wieści jakby do końca została pareczka ;) Masz jakies fotasy ? jestem ciekawa jak wygladaja 2 maluszki koło siebie w jednym brzusiu ;)

magdzia trzymam kciuki i czekam na info:)
 
Do góry