reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Love gratuluje z całego serca i oto kolejna parka się szykuje:tak:
l
Lori a propos odstawania i nie pewnej części ciała to masz sto procent racji. Zawsze mówiłam, że ten mój lekarz to kosmita a sprzęt ma pewno niewiele młodszy ode mnie:angry: u niego usg trwa ze 2 -3 minuty.
 
Ostatnia edycja:
reklama
love gratuluję ;) mówiłam że synuś :D:D:D mówiłam :) w takim pięknym brzusiu tylko mężczyzna mógł zamieszkać :)

i kolejna parka :-D chyba jednak zdecyduje się kiedyś na 3 dziecko :-):-)
 
love - gratuluję! Cieszę się razem z Tobą!

Kolejny raz na początku chcę Wam podziękować za wsparcie i kciukasy!
USG - wyszło dobrze, przezierność 1,9. kość nosowa jest.
Maluszek ruszał się jak szalony i nie chciał współpracować.
Na początku lekarz mówił o nim ONO a potem cały czas ON. Że ruszył ręką, że położył się na boku itp.
Jak zapytałam czy coś już może powiedzieć o płci - to oświadczył, że na 70% może powiedzieć - ale to takie wróżenie, że niech mi lepiej babcia wywróży co nam się urodzi! Powiedział ,że na nastęnym USG mi powie.
Po wyjściu z gabinetu mąż stwierdził, że lekarz się sam wychlapał i że to SYN!
Ja dalej obstawiam, że córka :) heheh
Aaaa i mam płytkę z nagranym USG. Oglądałam już ja dwa razy. Wpatruję się w miejsce, gdzie ten NUB czy co tam - ale ja nic nie widzę.
Ale powera daje takie USG!
Dziś pewnie od razu lepiej będę się bawić w teatrze ;)

Buziaki dla Was kochane!
 
e-de super :) gratki :)
po opisie mogłabym stwierdzić że mamy tego samego lekarza prowadzącego :-D słowa mego doktorka były takie same :-)
 
no e-de ja obstawiałam, że Ty z wiadomością córeczkową do nas powrócisz, Twoj lekarz jak mój, nie widzę nic, nic nie powiem, ale ja go przycisnę niestety dopiero 2.04 ale to juz bedzie 17tc to cos juz na bank musi mi powiedziec bo zwariuje:)
Gratuluje, puszczam kciuki i baw się dobrze wieczorem:)
 
ale katjoshka - ja wolę tak, niż wróżenie z fusów - a może tak a może inaczej :) A tak w późniejszym etpaie ciąży to albo wywali jajka na wierzch albo dziurawiec i wsio jasne :)
 
reklama
Do góry