reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

love - ja DOPIERO na 14:30 (ale i tak capnęłam pierwszy numerek, bo lekarz przyjmuje właśnie od tej godziny). Chciałabym, żeby mąż mój w końcu zobaczył i uwierzył :) Ale godzina taka, że nie wiadomo czy uda mu się wyrwać z roboty, szczególnie, że następnego dnia mamy sprawę w sądzie i wziął wolne... eh...
 
reklama
No to ja także się pochwalę moim bubusiem :)
Buzinka z profilu, na drugim widać trochę więcej, a na ostatnim piekny mózg bubusia :Di rączka:D
 

Załączniki

  • skanowanie0003.jpg
    skanowanie0003.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 30
  • skanowanie0004.jpg
    skanowanie0004.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 30
  • skanowanie0005.jpg
    skanowanie0005.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 33
e-de ja wróce Ty pójdziesz :) 123 i będziemy najszczęśliwsze na świecie .
Moj D tez ze mną nie będzie ;/ praca... ale 3 kwietnia idzie ze mną do mojego prywatnego bo ma dobry sprzęt i mam nadzieje że płeć na 99% będzie wiadomo;-). Już się doczekać nie moge :no::no::no:

Judyś rewelacyjne zdjęcia kochana ,pięknie wszystko widac!!!
No na tym ostatnim to widać że będzie bardzo mądrym dzieciątkiem:tak:
 
Ostatnia edycja:
Mika, gratulacje, ciesze sie z Toba.
Lori, Monia- Czekam na dobre wiesci!

Ja jeszcze ponad tydzien do usg w 17 tygodniu. Ale jak cztam o Waszych wizytach, czas jakos przyjemniej plynie i wczuwam sie prawie jak w swoje wizyty. Super, ze jestescie:-)
 
Love- ten piękny mózg w brzuszku mi chyba niesamowicie pomaga, bo jeszcze nigdy nie miałam na studiach tak dobrych ocen jak w tej ciąży :-D:-D:-D
 
Judyś nie bez powodu mówią, że co dwie głowy to nie jedna ;-)

Kobitki po wizytach - gratuluję super wieści.
Kobitki przed wizytami - kciuki zaciśnięte.
 
judyś bo co dwie głowy to nie jedna! super zdjęcia :)

my dzisiaj wyruszamy wcześniej bo kilka spraw musimy załatwić przed wizytą, także po 12 Was opuszczę. ale stresik jest, co objawia się jak zwykle tak samo... :/
 
reklama
Do góry