reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Witam porannie z kawusią. My wczoraj z maleństwem zaliczyliśmy usg genetyczne. Na szczęście wszystko ok. Choć stresu było niemało. Serduszko bije 156 ud./min.A oto zdjęcia mojego dzidziolka z 12 tyg. i 1 dnia. Może któraś z mam znająca się na nubach pokusi się o interpretację
12032013023a.jpg12032013025a.jpg12032013026a.jpg
 

Załączniki

  • 12032013023a.jpg
    12032013023a.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 66
  • 12032013025a.jpg
    12032013025a.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 67
  • 12032013026a.jpg
    12032013026a.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 66
reklama
LORI dlatego napisałam że u nas zawsze się ktoś znajdzie kto zajmie się młodym, żebyśmy mogli jechac razem ;-) Zdaje sobie sprawe że ludzie w róznych godzinach pracują, czy na wyjazdach jak u MARZENKI...

ANNA oj fakt że ten kształt straszny jest... Nie wiem kto to wymyślił

WAŻKA ja się właśnie cieszę w tym momencie że luteine mam pod język...

MARZENKA a USG miałam 2tyg temu ;-) jakoś nie jestem przekonana do tak częstych usg nie mając wskazań ku temu...

LINKA ja o tym dużo czytałam, ale zawsze tylko nóżki widze
 
Super dziewczyny, że wizyty udane :) Gratuluje:tak:

Linka ja moim nie fachowym okiem powiedziałabym że to dziewczynka ,bo na 2 zdjęciu nub jest płaski leżący ,a nie odstający ku górze :) Tak tylko mi się wydaje :rolleyes:

Gosheek bardzo czekam na foty :)
 
Wczoraj byłam na wizycie u mojego gina. Było super, usg udane, choć trwało prawie 20 min bo dzidziek nie był w stanie usiedzieć w spokoju :-D Ginowi ciężko było uwierzyć, że już czuję ruchy, ale stwierdził, że przecież ja wiem lepiej :-p No i zerkamy na płeć (of kors nic nie mówiłam, że tydzień temu byłam gdzie indziej i lekarka sugerowała, że to mógłby być chłopiec). A gin mówi, że na 95% dziewczynka :szok: No i rzeczywiście, już żadnego cypelka nie widać!!! A podobieństwo tego obrazu do tego jak dowiedzieliśmy się w I ciąży, że będzie dziewczynka uderzające!!! Wow, ale byłoby super! Szczególnie, że marzyliśmy o drugiej dziewczynce.

Gin powiedział, że potwierdzimy na następnej wizycie, którą mam 8 kwietnia :-D Więc póki co się nie nastawiam ani nie wybieram imienia żeby się nie rozczarować. Wytrzymam jeszcze te 4 tygodnie :tak:

A dzidziek miał ponad 7,5cm i wygibasy takie robił, że hej ;-)

Oto foty:

hello
DSC03347.jpg
To jest fajne bo ładnie buziunię widać i oko :-D

DSC03348.jpg

A tu jak nic pipuszka, chyba, że jajeczka a siurek się schował :-p

DSC03349.jpg

edit: ach a propos nub i kąta nachylenia. Na usg z 6 marca jak dzidzi było bokiem to widziałam coś leżącego płasko i myślę "to chyba jednak dziewczynka" ale od spodu ewidentnie coś tam odstawało, czego teraz już nie mam, więc wcale się nie zdziwię jeśli wtedy to była jeszcze przerośnięta clitoris :)

Linka Twoje fotki są troszkę nieostre ale też wydaje mi się, że na 2 foto nub leży więc to pewnie dziołszka :p
 

Załączniki

  • DSC03347.jpg
    DSC03347.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 76
  • DSC03348.jpg
    DSC03348.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 100
  • DSC03349.jpg
    DSC03349.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 177
Ostatnia edycja:
Dziewczyny!
Super info!
Super foty!
Gratki!
Ja tylko podziwiam Was, że potraficie coś wyczarować z tych zdjęć i szacować płeć :)
Jak dla mnie to czarna magia :/
 
bonusowa gratujeszyns kochana!!!
Radość ogromna jak czytam te Wasze posty o usg :-D
Jeśli marzysz o drugiej dziewczynce to życze z całej siły ;-)
Łapka piękna i to ewidentnie muszelka!!! :tak:
 
ale fajne fotki!!! :) piękne dzidziolki!

mój Ł jeździ ze mną na każdą wizytę, nigdy nie wchodził, ale teraz powiedziałam mu, że Bąbel już jest na tyle duży, że pójdzie ze mną jeśli chce, to go zobaczy. widzę, że się nakręcił :) i od kilku dni mówi o tej wizycie :)
cieszę się, że chce w tym uczestniczyć :)
 
reklama
gratuluję udanych wizyt ;) mam nadzieję że i ja jutro pochwalę się dobrymi informacjami :) ahhh doczekać się nie mogę :)
szkoda tylko że na płeć jeszcze za wcześnie :-p:-p
 
Do góry