reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

dzięki dziewczyny za odp na moje pytania :*

ja podjęłam decyzję że pójdę na prenatalne do lepszej kliniki w moim mieście, także przekładam dziś wizytę z 15 marca na 13 marca ... bo tylko w środę przyjmuje tam lekarz na którym mi zależy :baffled: i tak jak pisałam wcześniej będzie to 11 dzień i 4 dzień (gin kazał mi iść w tygodniu po 10 marca nie rozumiem dlaczego tak wcześnie :crazy:)
 
reklama
Love- super fotki, super Dzidzia!

Annaoj- jeśli mogę zapytać, to jakie masz wskazanie na pessar? Pytam, bo mój gin też coś na ten temat mówił ale szyjka mi się nie skraca więc nie wiem czy jest to konieczne. Szczerze, to niewiele wiem na ten temat...
 
Ważka mnie się rozwarcie zrobiło, szyjka się nie skracała. W poprzedniej ciąży około 20 tygodnia miałam rozwarcie na 1-1,5 cm, teraz lekarce też już się coś nie podoba, więc na pewno mi założy, pytanie tylko kiedy:confused:
 
Annaoj, no to będziemy jechały na tym samym wózku. Dobrze, że lekarze działają a nie pozostawiają sprawy samym sobie. Ja idę w czwartek więc zobaczymy jaka decyzja. Dam znać. Trzymaj się ciepło.
 
Ja tez już po wizycie :) 10, 3 t.c maluszek ma 3,2 cm, śliczne 2 nóżki i rączki, serduszko bije miarowo, szalało w brzuszku. Badania przezierności nie będę mieć robionego bo nie ma wskazań.Termin na 24 wrzesień. I na twardniejący brzuszek narazie magnez i odpoczywać więcej! Następna wizyta na 9 kwietnia, bo jadę do Polski, ale chciałabym w Polsce 3d zrobić, kiedy najlepiej w którym tygodniu??
love-ale piękne :)
 
reklama
Do góry