reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Ja też dzisiaj u ginki byłam. Mam się oszczędzać, taaa. Oczywiście pessar mnie nie ominie, liczyłam się z tym, ale myślałam, że jeszcze nie będzie na ten temat:baffled:
Kolejna wizyta 14.03.
 
reklama
dziewczyny mi wizyta wypada w 11 tyg. i 4 dniu ... czy to rzeczywiście będzie już wszystko widać ?? bo to duża różnica 11i4 a 13...
 
MAMA będzie widac, to w zasadzie tydzień różnicy, bo tu chodzi żeby zrobic do końca 13tygodnia

Ale szzerze, to każdy lekarz inaczej, ja z młodym miałam to badanie jakoś w 10tyg, i wsio było widac... Teraz ten sam lekarz, byłam u niego w 11 to kazał przyjśc w 13
 
mama2009 ja miałam robione usg genetyczne 11t 3d w pierwszej ciąży i wszystko było widać

A co do tych badań prenatalnych między 11-13 tygodniem to z tego co się orientuję, to jak je chcesz robić to musisz sobie za nie zapłacić, chyba, że masz skończone 35 lat lub masz wskazania. Ja chodzę prywatnie i mój gin, od razu mi powiedział, że na następnej wizycie będę prenatalne i będzie wizyta pół godziny i powiedział ile kosztują. A niedawno rozmawiałam z dwoma koleżankami(jedna ma termin na kwietnia, a druga rocznego synka) to zdziwione były, że ja będę robić badania, bo one nie robiły. Więc o te badania chyba chodzi Asta-e. Ja też się zastanawiałam, czy ich nie robić.
 
Gratuluje kochane udanych wizyt - Super!!! :-D

Obiecałam foteczki ze środowego USG :)
SAM_1929.jpgSAM_1931.jpgSAM_1932.jpg

13t3d z pomiarów termin 1 wrzesień :)


Pierwsze leże na pleckach.
Drugie kciuk prawie w buzi..
Trzecie pokazuje Wam moją piękną stope z 5 paluszkami:)
 
Ostatnia edycja:
masala Mi nic o przytualaniu nie mówił. Pytałam go czy moge coś zrobić, żeby to łożysko umiejscowiło sie prawidłowo, ale powiedział, że nic. To jest od nas niezależne. Ale faktycznie czytałam w internecie, że gdy zdiagnozują łożysko przodujące (tak około 20 tygodnia) to jest zakaz, bo można zacząć krwawić. nie mozna eż przeprowadzać badania ginekologicznego.

Dziekuję za słowa otuchy od dziewczyn. Jestem trochę zaniepokojona bo moja pierwsza ciążą przebiegała bez jakichkolwiek komplikacji i miałam nadzieje (i nadal mam), że ta tez taka będzie).

Love baby Śliczny dzidziuś. Też mam termin na 1 września :))))
 
reklama
Do góry