reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Wszystkim gratuluję udanych wizyt i pięknych baczków! Dzień dobrych wiadomości.

Asta moja koleżanka nie zrobiła przezierności, bo sobie przegapiła i potem już było za późno, więc pewnie da się bez.
 
reklama
ibinq- Ja za toxo itp. musze sama zapłacić!

Dziewczynki Gratuluję wizyt :)

My jutro na 9.00 ależ mam stresa, nie wiem czy wsio zrozumiem :( moja mi nic nie mówiła o badaniu przezierności karku i nie wiem czy mi zrobi bo jak by chciała to juz jutro by mogła??? Bo to między 11-13 tyg.? A ja 10 i 2 dni to jako 11 tak? bosz jaka ja zamotana, to z tego stresu :(
 
Dziewczyny - to badanie może być w 12t5 dc? Tak wypadałaby mi wizyta... Bo to licząc po ginekologicznemu to jest 13 tydzień a nawet 14!
 
Dziewczyny to badanie najlepiej wykonac od 11 do 13tyg+6 dni ciąży, wiec Karolina chyba u ciebie za wczesnie, E-de u Ciebie dobry termin, wg lekarza bedziesz wtedy w ciązy 12 tygodni bo oni liczą skonczone tygodnie przynajmniej moj liczy skonczone :-)
 
Wykałaczka ja miałam łozysko przodujące, wszyskto było ok :) nie martw się będzie dobrze. Niby przodujące może zejść na dół i zasłonić "wyjście" maluszkowi, wtedy cc potrzebna.
 
Wykałączka - nic się nie przejmuj, na tym etapie trofoblast może sobie być przodujący i to jeszcze nic nie znaczy - ja miałam tak z Adasiem w 10tc ale potem łożysko już się umiejscowiło tam gdzie powinno :-D
Trza obserwować, ale nic się nie bać - lekarz widział, to i będzie wiedział jak zadziałać jakby co.
 
Wykalaczka u mnie to samo tylko moj gin to kosmowka nazwal, powiedZial tez, ze wcale nie jest mowione, ze lozysko nie pojdzie do gory. No i kazal mi z przytulaniem nie szalec..masz to samo?
 
ja juz po wizycie
naczekalam sie 2,5 godz juz myslalam ze synka nie zdarze odebrac zprzedszkola ale wszytsko na styk
poogladalam maluszka,ma sie dobrze i ma 7,8cm luteina odstawiona:-)
 
reklama
Do góry