reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

nie nie, zaczynamy w domu a kończymy w szpitalu. Jak będzie konkretne rozwarcie jedziemy do szpitala. Daleko nie mam gdzieś może 10-15 minut ode mnie. :-)
 
reklama
ja juz po wizycie
usg mloda bardzo nisko ponoc 3600 ma
samolot gin wyczul glowke jest niziutko..rozwarcie na 1,5 cm oby kolejnej wizyty juz nie bylo....ktora ma byc 3go :)
 
Ja tez juz po wczorajszej wizycie.
Synuś zmienił położenie z miednicowego na głowką w dól :) cos sie nie może zdecydować bo raz tak raz tak.
Jest duzy tj. 3700, a prawdopodobna waga planowana na ponad 4000 kg. Cesarka wstępnie zaplanowana na 18.09. Z tego ze znam konkretny termin nie spalam cala noc.
 
camelka -super informacje! Nie dziwię się, że spać nie mogłaś. Gdybym znała dokładny termin powitania mojego maluszka pewnie też bym tak zareagowała!

monia - kij ze stówą, aby z Wiktorią było wszystko OK. Niech przyjdzie do Was w najlepszym momencie!

marzenka - ja obstawiam, że nie ma opcji byś do 03.09. wytrzymała! :)

judyś - &&& Czekamy na ifno!
 
My też już po wizycie. Jestem trochę smutna, bo chyba jeszcze sobie poczekam na mojego syna... szyjka ma 1,5cm, rozwarcie na 1cm, ale główka jeszcze wysoko... Waga 3kg. Jak nie urodzę to wizyta 10.09, a jak dalej będzie cisza to 14 muszę isc do szpitala już :( eh Leluś wychodź już, bo sie doczekac nie mozemy... przepływy dobre, ale łożysko już takie, że lepiej będzie jak szybko urodze...
 
reklama
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt!!! :-)
Camelka też się nie dziwie, że nie spałaś:) teraz to odpoczywaj do daty cc :tak:

Judyś mam nadzieje, że Leluś posłucha i będzie chciał wyjść wcześniej. A Ty się nic nie martw, najważniejsze, że dzidziuś ma się dobrze:)
 
Do góry