reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Uff...przeżyłam :) Lekarz okazał się śmiesznym Arabem ;) Mówi po polsku trochę jak dziecko :p
Posłuchaliśmy serduszka Hani - 152 :)
Pobrał wymaz - poprosiłam, że chce bez wziernika i bez problemu wykonał to tak jak chciałam :)
Dał zwolnienie do 08.09 - bo jak powiedział nie mogą wydać powyżej terminu porodu. A jak się przenosi to co wtedy??? Ech.. będę się martwić 9. września ;)


Dzięki za wsparcie :)
 
reklama
mag_dzia - moja mama pielęgniarka twierdzi że nie istnieje takie zjawisko jak miła położna. Może nie do końca się z nią zgadzam bo na parę miłych trafiłam, ale większość faktycznie straszna... Porodówkę jeszcze zobaczysz z każdej strony jak już tam trafisz ;-).

AnnieTess - jak się przenosi to potem podobno dają takie króciutkie po 2-3 dni :baffled:, ale to też niby od lekarza zależ bo inaczej daje państwowy a inaczej prywatny. Serducho Hani wali książkowo :-)
 
reklama
Zgłaszam się po wizycie. Z Bąbelkiem wszystko ok, badania mam super, ciśnienie też czyli ok poza moim łożyskiem, które jest niskoschodzące - zero dźwigania itp. Jakby się pojawiło jakieś nawet drobne krwawienie od razu mam jechać na IP... troche się wystraszyłam...:-/
Za 2 tyg. mam jechać na GBS a następna wizyta dopiero 10.09 chyba, że coś się będzie działo (mam nadzieje, ze nie!)

magdzia to rzeczywiście na france trafiłaś, jakby nie mogła normalnie odpowiedzieć. Trzymam kciuki za jutro :)))

Annie gratulki z udanej wizyty, serducho bije super książkowo :-)
 
Do góry