reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

guziczek-super wieści :)
Sanya- trzymam kciukasy.

I za mnie pliss jutro kciuki trzymajcie kochane ja na 8 rano, kontrola cukru, żelaza, moczu (nie piecze, mam nadzieje że poszło cholerstwo), i nie wiem czy będę mieć usg bo moja ginka na urlopie ta na zastępstwie nie wiem czy mi zrobi a bardzo bym chciała :-) od kilku dni skurcze jak na okres zobaczymy czy szyjka się trzyma.
 
reklama
Mysza- szczerze, to nie dostałam żadnego rabatu... a powinnam?

Linka- jedyne co mnie z domu wyciąga ostatnio to obietnica, że tam gdzie jadę jest klima:) W aucie jest więc dojechać nie problem, w centrum handlowym waliło aż miło... żyć nie umierać. W domu mam 35 stopni:) Ale już od jutra będę mieć klimę u siebie :-)

My już po wizycie. Wymazik pobrany, zlecił mi kolejne usg i badania te już finalne. Tardyferon mam brać nadal, bo niestety anemia. Dalej żuravit, kontrola ciśnienia, zakaz łażenia nadmiernego.
Podejrzeliśmy młodego, strasznie tłuściutko wygląda,ale nie pcha się na siłę, jest dość wysoko, mało miejsca ma, ale na tym etapie to już norma. Szyjka trzyma, twarda i długa, bez zmian. Silne bóle krzyża które odczuwam pochodzą raczej od przepukliny kręgosłupa niż skurczy. Rychły poród się nie szykuje:)
Może być tak, że nie dostanę zzo z powodu przepukliny. Trudno, najwyżej będę się "gazować"...

karolina,mysza- trzymam kicuki za wizytę rownież!
 
sanya no to git, że wszystko dobrze z Wami! oczywiście ciążowo... bo bóli współczuję.
ja mam wizytę przed 20 sierpnia. przed wizytą komplet badań. tarczyca, morfologia, mocz. po wizycie też pewnie gbsy i te inne gady - finalne.
 
reklama
dziewczyny gratuluję udanych wizyt :)

ja się dziś umówiłam na wizytę z usg 26 sierpnia, będzie to 36 tydzień i 4 dzień ależ jestem ciekawa ile młody będzie wtedy ważył :]
 
Do góry