reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Galaxia trzymam kciuki zeby było tak jak sobie życzysz :)
annaoj - kopnij w dupsko ta babe .. Po co Cie stresuje :cool:
Sanya oczywiście kciuki trzymam i daj znać jak poszło :)

Agnieszka coś słyszałam o tym żelu i ponoć w stanach jest bardzo popularny, niestety drogi i niema 100% pewności a z reszta ponć w szpitalach niechetnie to stosują jak się przyniesie :shocked2:

Ja wizytuje 13(prywatnie) i 20 (NFZ) Jak doniose :)
Ja znów prosze o 3 tyg jeszcze :p (Remont )
 
reklama
sanya oczywiście kciuki są! &&& daj koniecznie znać po wizycie.
co do wróżenia z rozmiaru brzucha - wpienia mnie to! żadna teoria. czasami brzuch duży, a dzidziuś mały, poprostu taki urok kobiety. nawet na usg milimetrowa pomyłka i w tych magicznych kalkulatorach wychodzi 500g różnicy. nie ma co się przejmować.
 
Galaxia oby synuś Cię posłuchał. A kiedy masz wizytę ?

Sanya i jak tam w mothercare ? Udzielają tego dodatkowego rabatu przy kasie ?

&&& za wszystkie wizyty! Ja na swoją do przyszłego piątku muszę poczekać.
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt!!!

Ja też miałam wczoraj wizyte i wszystko jest w najlepszym porządku!!! jupi ;-)
Bąbelek waży 1894 g +- 277 g, kolosa nie będzie, ułożony główką do dołu czyli pomału się szykuje do wyjścia.
Lekarz nawet powiedział, że super znoszę ciążę i kazał mi: jeść jeść jeść!!! oczywiście zdrowo 5 posiłków dziennie.
Termin porodu wg wymiarów 27.09. a i z łożyskiem już ok :-)
 
Annaoj no stress, teraz ty i dzidziuś potrzebujecie przede wszystkim spokoju.
Guziczeek gratuluje udanej wizyty, jestem w tym samym momencie ciąży, ale moja mała 2139+-330 g. w 32 tc., wyprzedza o 2 tygodnie więc termin wychodzi na 10 września.
Sanya zazdroszczę zakupów dzieciaczkowych:tak:, ja w ten upał nie wychylam nosa z domu, bo chyba bym padła.
Love trzymam kciuki by Oliwierek jeszcze poczekał do końca remontu. Też mam wizytę 13.08;-)
 
reklama
Do góry