reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Martas- ja tak na szybko, miałam tak miesiąc temu, powtórzyłam badania po dwóch tygodniach i była norma, ale tym obniżonym też mi lekarz nie kazał się specjalnie denerwować, bo miałam tylko to złe, reszta grała.
 
Martas77 zależy jaka jest liczba płytek, jeżeli byłaby bardzo niska to powinnaś dostać skierowanie do hematologa , jeżeli lekko obniżona to jest duża szansa , ze na kolejnej morfologii się poprawi. Płytki lubią sobie "skakać".Gdybyś potrzebowała więcej info pisz na priv.
 
Dzięki babeczki. Jutro będę powtarzać morfologię i zobaczymy w poniedziałek czy się ustabilizowało.
A tak ogólnie na USG wszystko ok, łożysko bez zmian, Zuzia nadal w położeniu miednicowym radośnie kopie mnie po pęcherzu:sorry2: Waga ok. 2000g, więc odpukać kolosa nie będzie:-) Następna wizyta 20.08 i wtedy ustalimy już konkretny termin CC.
 
Miałam wczoraj strasznie zabiegany dzień i nie zdążyłam napisac jak na wizycie.
A wiec u mnie już wszystko ok, dzidzia przestała napierać na szyjkę. Niestety znów bez usg ale za dwa tygodnie kolejna wizyta więc może wtedy się uda. Co najważniejsze nie mam już nakazu leżenia :D
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt:-)

Co do imion, Alicja oczywiście piękne;-) z tym, że z mojej uparciuszek i charakterna bestia, nie wiem czy kwestia imienia czy rogatego znaku:-) Mnie się bardzo Gaja ostatnio spodobało, chociaż pewnie mojego ciężko byłoby przekonać do tego imienia.
 
Hej dziewczyny!
Ja tez dzis mialam wizyte. Szyjke i dzidzie mam tak wysoko ze lekarka przy badaniu ledwo palcami tam siegnela. Oczywiscie szyja nadal dluga tak jak podejrzewalam :-(. Milosz od ostatniej wizyty zwolnil z przybieraniem na wadze i tak jak do tej pory szedl wedlug terminu OM tak teraz w stosunku do terminu OM jest tydzien do tylu :-[. Wazy teraz 2670 g. Za dwa tygodnie mam kolejna wizyte.
 
reklama
Do góry