reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Byłam dziś na wizycie - wszystko ok, Mała waży ok.2,150 kg :-D

super że wszystko dobrze i już waga ładna. Mi lekarz mówił że te 2 kg to już taka magiczna granica ;-)

Madajka ja się obawiam wagi mojego Maluszka bo już ma prawie 2kg, więc jak dojdzie do 5 jak Ty piszesz to będzie dopiero kloc. Ja w sumie też malutka nie byłam bo ważyłam 4.100 po urodzeniu, ale zeby 5 kg? Troszke mnie to przeraza bo to moja pierwsza ciąża i nie wyobrażam sobie urodzić SN tak duze dziecko. Na moje pytanie o rodzaj porodu moj gin powiedział, że zobaczymy jak duze bedzie dziecko. Tak więc kwestia CC jest otwarta.

nie martw się, mała szansa że będzie blisko 5 kg bo jednak aż tak dużo takich dużych dzieci się nie rodzi, a nawet jak się trafi to nikt nie będzie ryzykował z sn.

e-de - kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&
 
camelka- 2kg w 32tc to normalna waga, raczej nie grozi Ci 5kg dziecko;) mój miał w 33tc 2300g i lekarz powiedział, że pewnie będzie z 3,5kg. Zresztą waga z USG ma błąd pomiaru +/- 500g.
 
camelka

Mi dokładnie gin powiedział tak jak Judyś pisze :tak: Jaśminka w 33 tyg. miała 2100 a lekarz powiedział, że do porodu tak pi razy drzwi opcjonalnie on stawia 3500 ale też zaznaczył, że USG może się machnąć o te 500g :tak:No i to liczył według tego jak dziecko przybierało na wadze w ciągu ostatnich paru wizyt
 
hej dzieewczyny no bylam na wizycie u gina 21/07 i mlody juz wazyl 2300!!!!i to byl 29/30 tydzien :-) bylam u poloznej i ona teraz mierzy brzuszek i juz mowi ze duzy bedzie chlopak bo idzie w lini na 5kg......wiec.....cc chyba mi sie szykuje teraz wizyte mam za 3 tygodnie i po tej juz beda co 2 tygodnie......zeby zobaczyc jak malenstwo rosnie :-)
 
Madajka mnie tak straszyli w pierwszej ciąży. Z usg tego w 38tyg wychodziło 3600, a jak do porodu przyjechałam to położna, że duże dziecko będzie, pewnie koło 4kg, a Młody się urodził przeciętny 3450 i 53 cm. Okazało się, że macica mi się tak jakoś naciągnęła i bardziej uwypukliła od zewnętrznej. Może wcale Twój synuś nie będzie taki duży.
 
reklama
hejo :)
ale w nocy obudzil mnie bol brzucha..tak mi sie siku chcialo...powiem wam ze gorzej mi sie spi w nocy niz w dzien:eek:
galaxia bole minely?ja mam krzyzowe czesto przy mlodym mialam takze teraz tez sie spodziewam..
 
Do góry