reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Magdzia - no to wielkościowo Zosia i Lili sa teraz takie same :-) ... Mateuszek super, grzecznie siedzial i wszystko słuchał co lekarka mówiła. Duże wrażenie na nim zrobiło bicie serca :-)
 
Lori gratuluję wizyty !! Taki filmik świetna pamiątka, też często oglądam filmik z ostatniego badania :-D
 
tylko dwa słowa...

nasza mała księżniczka Wiktoria (a jednak córunia!) waży 320g. ma dwie rączki, nóżki, nereczki, piękną główkę. ułożona jest główką w dół. łożysko na tylnej ścianie. czekamy aż się podniesie, bo jest dosyć nisko.
niestety są też złe wieści... ma podejrzenie ubytku przegrody międzykomorowej serca. dostałam skierowanie do szpitala na jutro rano. ponowne usg zrobi mi lekarz, najlepszy ginekolog w Kielcach, podobno. jeśli nadal będzie to samo, jutro lekarze będą dzwonić do kliniki do Warszawy, żeby umówić mnie jak najszybciej do jakiegoś profesora (który podobno jest znowu jednym z najlepszych specjalistów w Polsce jeśli chodzi o kardiologię niemowląt). później dwa scenariusze - operacja na sercu małej w moim brzuchu, bądź dalsza ścisła diagnostyka, poród w klinice w Warszawie i operacja na serduszku Wiktorii w pierwszej dobie życia. tylko tam podejmują się takich operacji. w Kielcach nie. po pierwsze kwestia milionowego sprzętu, po drugie wybitnych specjalistów.
z jednej strony mam ochotę skoczyć z okna...
z drugiej muszę być silna dla mojej maleńkiej córeczki, tak aby ona też miała siłę walczyć...

proszę Was tylko o trzymanie za nas kciuków i modlitwę.
 
reklama
Kochana bądź silna. Miejmy nadzieje ze jutro okaze sie że jest zdrowa. Nie chcę sobie nawet wyobrażać jak się czujesz ale wiedz że trzymam mocno kciuki, wszystkie wrześniowe dzieciaczki muszą być zdrowe, nie ma innej możliwości. Nie poddawaj się i silnie wierz. Wiara naprawdę czyni cuda
 
Do góry