reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Pytałam męża czy ma jakieś oczekiwania co do płci :) Mówi, że marzy mu się syn. A ja czuję, że w brzuszku mieszka dziurawiec :) Ale nim się okarze to czekamy :)
 
MASALA już ci dziewczyny wytłumaczyły: nub to taki fałd skórny z którego później wychodzi konkretna płec... I jeżeli nub leży na płasko to na dziewczynke, a jeżeli jest podniesiony to chłopiec, jeżeli dzidzia leży podczas usg na brzuszku to nie można stwierdzic bo może działac siła grawitacji

Gratuluje kolejnych udanych wizyt...
 
Dziewczyny gratuluję dobrych wiadomości :-)
Ciekawa jestem czy u mnie jak prorokował 95% to faktycznie tak zostanie siusiaczek....Póki co termin znowu u mnie uległ zmianie -na początkowy zgodny z OM czyli 23 września.
Wstawiam nowy suwaczek :-)
 
hej
byłam dzis u lekarza, a więc w końcu przytyłam waga od początku ciązy podskoczyła o 2 kg. dzidzia zdrowa, ma prawie 11 cm długości od główki do pupci i wazy 200 g. dzidzia większa wg usg aż o tydzień i 5 dni niż wynika z om. no i na 99 % bedziemy mieli Igorka :)
 
reklama
Do góry