reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza naszych pociech

reklama
Azula mały płacze tak żałośnie że trudno opisać. Teraz już będę znała płacz mojego dziecka gdy coś go boli. Płacze nawet przez sen... Wymęczony będzie strasznie tym. Na nodze ma siniaka od ukłucia i bardzo go boli bo kuli tą nóżkę przy dotknięciu. Ta pielęgniara strasznie mu zrobiła te zastrzyki. z rączki z dobrą godzinę krew mu leciała ( a ręki maly ani nie napiął ani nie wierzgał) ...
 
Witajcie my dziś idziemy na szczepienie 5 w 1 plus żółtaczka, no zobaczymy jak to będzie mam nadzieję, że Julcia okaże się dzielną dziewczynką:-) Trzymajcie kciuki dam znak co i jak :-)
 
no to ja tez tez dołacze dzis szczepienie 3w1 + zółtaczka juz mi sie łzy cina na sama mysl:((i Oli idzie ze mna bo T w pracy jeny ta to dopiero bedzie płakała:((
 
Witajcie, ja mam szczepienie dopiero 30 lipca, ale już mi skóra cierpnie, moja Ninia strasznie płacze.
Wczoraj byłyśmy u pani dr pediatry z wynikami badań morfologii i moczu.
Źle nie jest ale dobrze też nie.
Z morfologii wynika, że jest za mało żelaza, ze względu na moją po ciążową anemię. Po skończeniu 3 miesiąca mała będzie miała włączone żelazo.
W moczu leukocyty, co może wynikać z tego, że źle małą umyłam. Szczerze powiem, że nigdy nie rozchylałam jej tak warg sromowych jak robiła to pani dr, bo się bałam, wieczorem dopiero spróbowałam i ją dobrze umyłam, ale nie wiem czy to dobrze tak ingerować w to miejsce. Jak Wy myjecie miejsca intymne swoich córeczek???

Poza wynikami jest ok. Mała waży 6660g :)
Aaa, pani dr zwróciła jeszcze uwagę, że mała ma wiotkie bioderka, ale że skoro byliśmy u ortopedy i jedziemy teraz na kontrolę to jest ok. więc jak na razie się nie martwię.
To chyba na tyle z naszej wizyty.
 
pieszczoszka dostałas ta szczepionke wreszcie?
bo ja tez mam recepte do wykupienia i slyszlam ze ciezko z nimi w hurtowniach???
 
annte to twoja wagowo przegoniła moją.


Więc tak: Laurunia dziś kończy 3 mies.
już po szczepionce i była dzielna dodatkowo dostala szczepionke na pneumokoki;)


masa ciała 6230 :) a długość UWAGA TU ZASKOK TOTALNY NIE TYLKO MÓJ !!! Laura ma 69cm !!!
główka 38,kl.piersiowa 42.
 
reklama
Pieszczoszka gratki dla Laury za wagę i wzrost.W ogóle fajnie,że wszystkie majowe dzieciaczki raczej większych problemów ze zdrówkiem nie mają.My po wczorajszym poszczepieniu już dziś z uśmiechem patrzymy na świat.Misio z Gabrysiem chyba już też lepiej.Dziewczyny ja mam ogródek i dlatego mało w sumie jestem na BB .Ale wszystkie pozdrawiam i wpadam raz na ten raz na tamten wątek coś doczytam ,a coś nie no i teraz spadam idę do biedronki bo mi cukier wyszedł ,a robię soki z owoców z ogródka.
 
Do góry