reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Dzidzia niemal całe USG była odwrócona plecami i lekarz stwierdził , że nie da się płci poznać. Trochę pogrzebał głowicą usg i mówi "Mam wargi"
laugh.gif
Stwierdził , że córka i szansa 1 do 1000 , ze mogł sie pomylic.
Dzidzia ma 180 gram i jest sliczna , zdrowa
wink2.gif

Co do wyników moczu to nie było leukocytów świadczacych o zapaleniu dróg moczowych więc mam sobie pic sok z zurawiny i bakterie same znikna. Przytyłam na raze 2 kg
yes2.gif
 
WIEDZIAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gartulacje !!!! :-):-):-)

uffffffffff to teraz ze spokojną duszą w koncu moge sobie pójść zrobic herbate :D bo siedze i odswierzam co chwile strone :-D
 
martolinko w takim razie gratuluje jak mysle Córeczki!!!! : )) wspaniale ! samej ostatnio mi przykro jak mijam półki z ubrankami dla dziewczynek - sa takie słodkie .... mhmmm :)
 
Dziewczyny jak trafie chociaz 80% to wtedy powiem ze jestem MASTER hahahah ,ale tak na powaznie naprawde bardzo jestem ciekawa czy sie sprawdza moje prognozy :) chociaz uwazam ze najwazniejsze to zdrowe dziecko !!!!!:tak: i to jest nr 1 !!!!

Dziewczynki ktora nastepna na USG ? :)
 
reklama
Do góry