reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Gratuluję wszystkim udanych wizyt :-) Już nie mogę się doczekać aż kolejne kwietniowe maluszki zaczną pojawiać się na świecie (w odpowiedniej kolejności oczywiście :tak:). Edytko, mam nadzieję, ze zwiększenie dawki leków na ciśnienie pomoże na opuchliznę :-)
 
reklama
laseczki u nas wszystko ok:) jesteśmy umówieni na 30 marca na cesarke:) więc za 15 dni będziemy rodzicami po raz drugi i trzeci:) to będzie 38tydzień i 4 dzień, więc ciąża donoszona:)
 
My również już po :-)
Wszytko gra, ja z wagą nadganiam ,bo 8,5kg na plusie ;-) ciśnienie w normie, szyjka bez zmian od jakiegoś miesiąca wiec nic się nie dzieje i nic nie wskazuje na to bym miała się wyłamywać jak dziewczyny :-D ;-) Tosia powolutku ,ale sobie systematycznie rośnie, waży 2500g :-)
 
laseczki u nas wszystko ok:) jesteśmy umówieni na 30 marca na cesarke:) więc za 15 dni będziemy rodzicami po raz drugi i trzeci:) to będzie 38tydzień i 4 dzień, więc ciąża donoszona:)

świetne wieści :tak: ja też już bym chciała maluszka... jak najszybciej... tzn. nie chciałabym, żeby się teraz urodził, ale żeby ten czas do 18 kwietnia (moje cc) szybko minął... :sorry2:
 
Kinga,Julianna,agata89 - gratki wizyty!!!!!:-)
edytka dobrze że szyjka jeszcze trzyma,mam nadzieję że po lekach opuchlizna ustąpi:tak:
Mami Do to fajnie że już nie długo i będziesz miała swoje maleństwo:-)
Magda85-gdańsk 15 dni to juz nie długo gratuluję!!!
Trzymam kciuki za Ciebie kivinko i za inne dziewczyny dziś wizytujące!!!
 
Ostatnia edycja:
Renatal O kurcze, ale fajnie... ;-) Ostatnia wizyta :) Ja ostatnią u gina mam na 02.04. i jak mała się nie przekręci to pewnie bede sie umawiała na cc :(

Julianna dobrze, ze wszystko ok. Nie szalej za bardzo, zebys chociaż dotrwała to wizyty -tej ostatniej!:-)

edytka najawazniejsze ze ogolnie dobrze. Na pewno delikatnie wieksza dawka leków pomoze na te puchniecie. U mnie za kazdym razem cisnienie dobre, ale od paru dni wieczorami tak mi puchną ręce i nogi, ze jakaś masakra! Az mnie swedza, szczypia nie wiem jak to nazwać :/ Nieprzyjemne...

kivinko spokojnie, wszystko bedzie dobrze! A my trzymamy kciuki za wizyte!!! Oby Cie ginka za bardzo nie denerwowała!

MamiDo ehh te cesarki. Dobrze, ze z maleństwem wszystko ok!

magda85-gdańsk ojejjj świadomość, ze juz za dwa tygodnie zobaczysz maleństwa musi być niesamowita! Gratuluje!!!

agata89 gratki dla Ciebie i Tosi. Fajnie, ze wszystko dobrze i ze chociaż Ty sie nie wyłamujez na marzec :p:)

afiliacja chyba większość z nas, jak nie wszystkie chciałaby ujrzec juz swoje maleństwa. Musimy cierpliwie czekac! Ale w kupie raźniej :))) Na pewno szybko minie nam ten czas oczekiwania :D

Jak wspominałam na głównym lecimy na 10 na USG. Juz siedzie jak na szpilakch!!! :D Moj ginek ma słabe USG (bardzo słabe) i nawet nie pomierzył małej, tylko sprawdził czynność serduszka i gdzie jest główka :/ A ja bym chciałą wiedzieć wiecej. Dlatego jak zwykle idziemy do innego lekarza tylko na samo USG. Napisze jak wróće do domu.
Trzymam &&&& tez za inne wizytujące dziś Mamuśki!
 
Martolinka
wiem własnie że u ciebie było podobnie i sama jestem ciekawa czy urodzisz SN, teoretycznie są szanse więc tego ci życzę bo wiem ze tego chcesz, ja akurat wolę cc i cieszę się z decyzji lekarza, sama bym na pewno nie kombinowała żeby mieć cc więc skoro lekarz tak zdecydował to ok
Sonisia
duchowo zawsze już będę kwietniówką i nigdzie się nie wybieram na inne forum
Kinga
gratuluję wizyty
Julianna
gratuluję dotrwania do bezpiecznego terminu, teraz już możesz być spokojna
Edytka
mam nadzieję że będzie ok
Magda
czyli rodzimy tego samego dnia:-)
MamiDo
super że z maluszkiem ok
Agata
gratulacje! wszystko książkowo przebiega:-)
Afi
ja też bym chciała żeby czas szybciej leciał
Augustynka
powodzenia na usg
 
reklama
Do góry