reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Marcelina i ja gratuluje duzego chlopczyka:)))))

Moje dzidzi nie jest duze, jest dlugie, ale wage ma troche za mala, lekarz powiedzial ze, powinno 400 wazyc, z tym ze ja sie urodzilam chuda, wazylam 2800, take ponoc to tez dziedziczne. Badanie prenatalne 2 potwierdzilo to co najwazniejsze, ze serce jest dobrze zbudowane i ze kregoslup jest taki jak trzeba. Przy tym badaniu ujawnia sie rozszczep kregoslupa, a to koszmar.
 
Byłam we wtorek na wizycie,ale jakoś tak zeszło, że jej nie opisałam.Dzidziolek waży 230 gr.
Jedyna zła wiadomość jest taka, że łożysko mocno się obnizyło:-( więc muszę uważać.Witaminy mam zmienione i teraz Centrum Materna z DHA będę brała.Nospę i Asmag- tylko rozpuszczony również mam zażywać.
Wszystkim mamusiom z dobymi wiadomościami od ginów- gratuluję:happy:
 
reklama
Mamido Gin. twierdzi, że taka ilość kwasu foliowego jak w Femibionie nie jest mi już potrzebna, ale za to DHA zawarte w Centrum teraz jest niezbędne. Ale tak szczerze to on chyba ma jakąś cichą umowę z Firmą, która te witaminy produkuje bo 2 opakowania dostalam za darmo.Z resztą wiekszość ginów ma swoje ulubione witaminy dla ciężarnych, a tak naprawdę to jest jedno i to samo, tyle ,że pod różnymi nazwami.
 
Do góry