reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

nice, no troche zakręciłam tę opowieść ;-) miałam do ciebie pisać na pw, ale to tak wszystko się szybko potoczyło, że nie zdążyłam ... teraz wizyte mamy w przyszły czwartek. Tak naprawde nie wiadomo czy bedziemy chodzić na rehabilitacje, a jeśli już to na jakiś kilka spotkań, zobaczymy jeszcze co rehabilitant powie. Nie chciałabym też niepotrzebnie zajmować miejsce bo wiadomo że tam dużo dzieciaczków próbuje się dostać z poważniejszymi problemami.
Super, że u Przemka takie postępy, widać rehabilitacja potrafi zdziałać cuda :-)
 
reklama
ROXI zakręciłaś ale zrozumiałam :laugh2:masz rację - trzeba robić wszystko co się tylko da dla naszych szkrabów i w razie wątpliwości działać a nie czekać. Nawet jeżeli finalnie okaże się, że Patryś nie potrzebuje rehabilitacji to i tak warto pójść, dopytać i wszystko sprawdzić!
NICE gratki dla Przemka i tak jak ROXI napisała - to jest idealny przykład tego, że rehabilitacja czyni cuda :tak:
 
A ja dziś byłam u lekarza w sprawie refluksu i lekarz powiedzial mi ze u karola musimy to leczyc, bo 1 za malo wazy, 2 nie je, wiec male szanse aby waga wzrosła no i 3 to ze wyniki ma nie najlepsze.
i teraz tak mam do wyboru ze dostanie lek przepisany do zrobienia w aptece, lub wezniemy udzial w programie wprowadzenia leku dla dzieci tzn bedziemy krolikiem doswiadczalnym. niby ten lek fukcjonuje juz od dawna w polsce ale dla dorosłych, teraz dostosowali dawki dla dzieci, a poniewaz w przypadku niemowlat wprowadzenie jakiegokoliwek leku jest obostrzone roznymi przepisami i nie jest to takie proste. a ja nie wiem co robic. :(
niby ten lek co bylby zrobiony w aptece bylby pochodna tego co dostaniemy w ramach tego programu ale jednak to jest dopiero wprowadzanie leku.
 
paolcia nie tylko twoja;-)
uska ciężka sprawa. ciężko testować na własnym dziecku ale z drugiej str jeśli miały być praktycznie ten sam lek? może jeszcze podpytaj jakiegoś lekarza co radzi?
 
reklama
Uska78 trzymam kciuki żeby opcja, którą wybierzesz była pomocna.
Joli77 piękna waga córci, moja 9300 a urodzeniowa 3060.
My po wizycie u dermatologa, który stwierdził u Oliwki AZS :((( kazał dietę trzymać, powiedział czego unikać, przepisał jakąś maść na buźkę i stosować krem emolium.
Elwirka25 i inne mamy z AZS do Was teraz pytanie stosujecie coś konkretnego? jak u Was się to przejawia? Jejku jak się czyta o tym to ciary mnie przechodzą a moja mama podsumowała z ironią tą wizytę jednym zdaniem " teraz wszystkim dzieciom stwierdzają Azs".
 
Do góry