reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
No i nie dala sie dzidzia podejrzeć :-) Tak się sprytnie obracała, że pan doktor się poddał. Ale w dodatku dzieciątko jest cały czas za nisko umiejscowione i mam szyjkę krótszą niż powinnam na tym etapie ciąży i muszę leżeć w domu...martwię się trochę...ale wszystko będzie dobrze, nie?:-)
 
No i nie dala sie dzidzia podejrzeć :-) Tak się sprytnie obracała, że pan doktor się poddał. Ale w dodatku dzieciątko jest cały czas za nisko umiejscowione i mam szyjkę krótszą niż powinnam na tym etapie ciąży i muszę leżeć w domu...martwię się trochę...ale wszystko będzie dobrze, nie?:-)


Pewnie że wszystko będzie dobrze :-D

Ja dzisiaj mam wizytę i już mam stresa. Pewnie nie będzie chciał zrobić usg ale poproszę bo chcę sprawdzić czy torbiel z jajnika zniknęła (pobolewa mnie dziad) no i przy okazji chociaż zerknąć na malucha czy u niego wszystko ok. Od wczoraj praktycznie nie mam mdłości i to też jest powód do niepokoju. No i ciekawe czy da mi zwolnienie dalej czy nie. Muszę się też spytać czy mogę coś na wzdęcia brać bo wczoraj myślałam że padnę tak mnie kichy bolały, tak mnie wzdęło po obiedzie. Dostaliśmy od teściowej pyszną karkówkę w ananasie ale ciężkie to jak cholera i strasznie cierpiałam.
Dziewczynki trzymajcie kciuki. Proszę.
 
Dziękuję dziewczynki za ciepłe słowa. To bardzo badzo ważne, zwłaszcza jak się cały dzień siedzi w domu i myśli, myśli, myśli :-)
Malutka, a to, że Ci ustąpiły mdłości to tylko powód do radości :-) Mnie też minęło około 15 tygodnia i byłam z tego powodu bardzo zadowolona :-)
P.s. Zazdroszczę karkówki w ananasach ;-)

Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę i daj znać koniecznie jak już będziesz po!
 
No my jutro też idziemy na wizytę. Raczej USG już nie będzie, a to szkoda:laugh2:
Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Mam nieco obaw przy tym spadku wagi czy mały aby na pewno prawidłowo rośnie...
 
malutka_80 nie obawiaj się bez potrzeby, mi też mdłości zniknęły z dnia na dzień ale wszystko było w porządku:) Będzie dobrze, Dziewczyny dajcie oczywiście znać co i jak już po.

Ja jeszcze 5 dni, odliczam...
 
reklama
Dzięki dziewczynki za kciuki. Dam znać po wizycie co i jak.

A karkówka faktycznie pyszna. Wcześniej jakoś nie przepadałam za karkówką, ananasów też nie lubię. Nigdy tego u teściowej nie jadłam. Ale ostatnio spróbowałam i... niebo w gębie :D


Już po wizycie. Dzidziuś przez 2 tygodnie urósł prawie 3 cm. Teraz ma już 8,52 cm. Z usg wynika że to 14 tydzień 3 dzień (dzień więcej niż z OM). Dalej dostałam zwolnienie bo lekarz powiedział że nie ma co się w robocie stresować tym bardziej że nie mam dziecka a już poronienie za sobą.
Na wzdęcia powiedział żeby nic nie brać, spacerować, zjeść jogurt. Nie chce żebym się faszerowała chemią tym bardziej że i tak sterydy cały czas biorę. Torbiel jest malutka, miała ponad 6 cm a teraz jest jakiś mały twór który ma niecałe 2 cm, więc jest ok.
Taka jestem szczęśliwa. Jak widziałam przez tą chwilkę malucha to miałam łzy w oczach. Cudowny widok.
Dziękuję Wam kochane za kciuki. Buziaki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry