reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

myangel trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok !!!! zeby te plamienia ustaly

ja mam plamienia bo mam malego krwiaka ale to przez duza dawke clexane i teraz troche poleze i bedzie wszystko dobrze :) biore dupka 2x dziennie i lutke dowcipna 3xpo 2 bbrrr musze dzisiaj ja kupic ale ja jej nie lubi etez dowcipnej masakra !!! no ale jak mus to mus... ]16dc juz mnie czeka zalozenie szwu na szyjke
a moj dzidzior wczoraj mial 0,75 cm :p ::) i serducho pieknie bilo :)
 
reklama
Mam nadzieję dziewczyny, że szybko sobie organizm poradzi z plamieniami i nie będziecie musiały sie więcej martwić.
Myangel Dobrze, że lekarz dał leki "tak na wszelki wypadeK" bo chociaż cię to uspokoi i szybciej się wszystko unormuje.
 
Ja pierwszą wizyte miałam 21.04, poszłam żeby potwierdzić ciążę, następną wizytę mam na 20 maja. Już sie nie mogę doczekać, to moja pierwsza ciąża i do tego bardzo upragniona,a ja zamiast po prostu się cieszyć to ciągle się zamartwiam czy wszystko w porządku jest :( Już tak bym chciała usłyszeć bicie serdszka...
 
To idź do lekarza za tydzień i usłyszysz :) Nie znam kobiety, ktora by wytrzymała miesiąc do kolejnej wizyty hehehe takie juz jestesmy i wszystkim sie zamartwiamy :)
 
U nas niestety nie ma dobrych wiadomosci od lekarza. Musimy przyjsc 5 maja ponownie. Lekarz stwierdzil ze jak jest tak jak mowimy (tj do zaplodnienia doszlo ok 20 marca) to pecherzyk jest za maly i powinno byc juz widac drgania ktorych nie ma. Z tego co widze na zdjeciu USG ma jakies 3mm. Beata dostala Luteine i pozostaje czekac. Oczywiscie jest placz i niepotrzebne zamartwianie sie... tak bedzie az do nastepnej wizyty.
 
takl jak mówie niektórzy lekarza powinni mieć zakaz odzywania się! Trzymam ogromnie mocno kciuki za Was! Sama wiem doskonale, że każdy płód inaczej się rozwija wiec teraz może być malutki a potem poszybuje szybciutko tak jak moje maleństwo. Głowa do góry!
 
Czas na mnie :-) Oto nasza maluda:

zdjecie3.jpg


Moze nie jest tu duzo widoczne. Ale widac ladny pecherzyk i pulsujaca kropeczke (byc moze tętno) :) Gin. mi powiedziala ze ciaza wyglada na 6 tydzien - mam termin na 23 grudnia - choc wg usg na 26.12 :)
 
Już po wizycie. Gin. powiedziala, ze jeszcze trzeba poczekac na lepszy obraz malenstwa, ale narazie wszystko wyglada prawidlowo. Widac pulsujaca kropeczke (byc moze tetno) pecherzyk ladny. Ciaza wyglada na 6 tydzien. Wszystko sie zgadza. Zapytalam o troche rzeczy. Biore tylko kwas foliowy narazie, gdyz wlasciwie wszystko dobrze sie rozwija. Nastepna wizyta pod koniec maja (uh ile to czasu jeszcze) :-) Odetchnelismy z ulga - moje sny o trefnym tescie ciazowym i pomylce hormonalnej na szczescie okazaly sie nieprawdziwe :-) Byle do konca 1 trymestru...
 
reklama
Aniu - no piękna pulsująca kropeczka- i to taka wyczekana! trzymam kciuki by do końca wszystko było ok!

Zresztą ja trzymam kciuki za każdą z NAS :D
 
Do góry