reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Ja po wizycie,z Wiki wszystko oki,rośnie jak na drożdzach,miałam też dziś robione posiew na paciorki(trzymajcie kciuki) wyniki dopiero za pięć dni:-( Termin według gina na 17 grudnia i stąd moja następna wizyta na 17go. Może coś się do tego czasu ruszy. Było dziś jakoś nieprzyjemnie i wszystko mnie cały czas boli po badaniu,zero delikatności:-( ale najważniejsze że z małą wszystko dobrze. Rozwarcie na dwa palce ale szyjka bez zmian.
 
reklama
U mnie też mały mniej się rusza, bardziej się wypycha. Ale pani dr uczulała mnie bardzo na ostatniej wizycie, żeby zwracać uwagę na ruchy i w razie czego od razu jechać do szpitala. Powiedziała, że nie ma takiej opcji, żeby dziecko się nie ruszyło ani o milimetr przez pół dnia. Szczególnie jeśli wcześniej było bardzo ruchliwe. Lepiej dmuchać na zimne. Już jest za późno, żeby pozwolić sobie na zlekceważenie czegokolwiek. Choćby na IP mieli nawrzeszczeć, że się przyjechało niepotrzebnie.
 
ja tez po wizycie - wszystko pozamykane, zapis ktg dobry, bez zadnej czynnosci skurczowej macicy, na razie nie zanosi sie na porod. wyniki krwi i moczu mam wrecz idealne, paciorkowca nie wyhodowano. nastepna wizyta za tydzien :)
 
Zazdroszczę Wam, że wiecie jakie macie rozwarcie. Ja na temat swojej szyjki nie wiem nic. Lekarz robi tylko USG, bo twierdzi, że wszystko postępuje tak jak trzeba i nie ma sensu tam grzebać niepotrzebnie.
 
Zazdroszczę Wam, że wiecie jakie macie rozwarcie. Ja na temat swojej szyjki nie wiem nic. Lekarz robi tylko USG, bo twierdzi, że wszystko postępuje tak jak trzeba i nie ma sensu tam grzebać niepotrzebnie.
Za to ja nie mam usg a gmera tak że potem niewiem jak mam siedzieć.Niewiem co lepsze:-)
 
reklama
Do góry