reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Znacie jakis sposób, żeby zmniejszyc wynik obciążenia glukozą?? Ostatnio po 50g wyszło mi 161!!! :-( Co prawda dzień wcześniej zjadłam chyba ze 2kg winogron i chcę powtórzyć, albo zrobić od razu 75g...ehhhhh
 
reklama
Ewa wiedzialam ze Cie paluszki beda swedziec nono! :D nie przejmuuuj sie dzidzia jest zdrowa sama widzisz ze to troszke ponad norme ja jesli Twoja ginka nie jest super specjalista od usg to zapewne moga wystapic bledy w pomiarach

Sarka &&&&&&&&

a mam pytanie czy ktoras z was miala robione badania na cytomegalie??
 
Skąd Wy macie takie dziwne wyniki glukozy? Ja miałam przed obciążeniem 5,2, a po 5,5 (przy limicie 4-8). A gdzie tam do setki ;) Może to jakieś inne skale... Hm...

No to się poryczałam jak chyba jeszcze nigdy i trochę mi przeszło. Biorę się teraz do roboty, żeby się czymkolwiek zająć, choć to trudne.
 
Dziewczynki moje kochane na moje nieprawne w tym temacie co prawda oko wygląda że daleko mi do cholestazy!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-) sa podane normy a moje wyniki raczej w tej dolnieszej granicy, żadnego podwyższenia tam ja nie widzę, ale powtarza JA, jutro pokaże ginowi ale wyglada ok:-)
Dzieki za kciuki, :wink::wink:

ja chyba nie mialam na cytomegalię.

madziara chyba nie ma sposobu na obiżenie cukru...przez noc poinna sobie trzustka poradzić i z kupa winogron:sorry2: ale powtórzyć na pewno bedziesz musiała.
 
tylko teraz sie zastanawiam skąd u mnie te swędzące chrostki a o swędzących stopach w nocy nie wspomnę co jest takim kluczowym podejrzeniem tej choroby hmmm:/
 
Skąd Wy macie takie dziwne wyniki glukozy? Ja miałam przed obciążeniem 5,2, a po 5,5 (przy limicie 4-8). A gdzie tam do setki ;) Może to jakieś inne skale... Hm...

No to się poryczałam jak chyba jeszcze nigdy i trochę mi przeszło. Biorę się teraz do roboty, żeby się czymkolwiek zająć, choć to trudne.

Ja też mam taką skale jak Ty, alr w pierwszej ciązy miała właśnie tę drugą i tylko o dwa punty uchroniłam się przed cukrzycą. Co laboratoruim to różna skala i norma, dlatego na wyniku zawsze powinna być podana skala, którą posługuje się dane laboratorium.
 
reklama
No to mam umówioną wizytę na wtorek na 9. Wcześniej się nie dało. Dobrze chociaż, że rano...
Zdążę przez ten tydzień tyle Zdrowasiek zmówić, że chyba wszystkie grudniowe dzieci będą przez to hiper-zdrowe ;)
 
Do góry