reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

No to jestem po wizycie. Dziecko rośnie, wszystko w porządku. Ma ok. 400 g. Niezbyt się dzisiaj ruszało, pewnie mu za ciepło. Za to jest bardzo wstydliwe. Podkurczyło nóżki, kolanka razem i nie pokazało, co tam ma między nóżkami;-) Mam wzorcowe ciśnienie, waga też podobała się lekarzowi. Więc chyba już nią nie muszę się martwić. Dostałam przykaz łykania witamin. Tylko nie mam się sugerować tym, co mówią w aptece, bo gin stwierdził, że tam wcisną coś, co chcą sprzedać. I tak zakupiłam sobie Feminatal N. Gdyby któraś miała coś sprawdzonego, to proszę o radę. Następna wizyta za 3 tygodnie i dopiero wtedy umówione zostanie usg połówkowe. Okazało się, że teraz lekarz nie dostał terminów w przychodni, a koniecznie chce tam robić to badanie, bo mają tam lepszy sprzęt. Mam też skierowanie na badania, w tym znowu na toksoplazmozę. Mam nadzieje, że z nimi też będzie wszystko ok.

Dzidzia chyba wyczuła, ze o niej mowa, bo zaczęła się dobijać:-)
 
reklama
agbar super że wszystko oki, wstydliwy ten Twój dzidziuś, może to dziewczynka i nie chciała się pokazać :-) ,a co do witamin to też biore Feminantal, próbowałam też Prenatal ale miałąm mdłości po nich.
 
agbar super:) ależ masz grubcia małego w brzuszku:D 400 gram to już nawet więcej niż kostka masła:D napewno dzidziuś przemyśli sprawę i na połówkowym pokaże Ci co tam chowa między nóżkami:)
 
reklama
Jeszcze 6 dni do wizyty - tym razem chyba w koncu i ja wejde na USG. Zobaczymy czy uda sie Zuzke "sprzedac" a jak nie to moze mnie z nia wpuszcza na chwilke :)
 
Do góry