reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Nissanka Trusia ma racje, cesarka nie wyklucza potem ze mozesz urodzic sn.Moja siostra pierwsze urodzila sn, drugie cc a trzecie tez sn.

Zycze udanych wizyt!!!!!
 
reklama
Ja też po wizycie, nasz Skarbek waży 3,100 tylko 3,100. No ale nie dziwota po tej diecie dla cukrzyków. No i lekarz zasugerował żeby jednak była cesarka ale ja sama nie wiem bo ja bym chciała mieć 3 dzieciaczków.

a w czym przeszkadza cc, żebyś miała 3 dzieci? ja jestem po pierwszej cc a teraz Julcia się odwróciła i będziemy próbować sn.
3100 to wcale nie tak mało. jeszcze masz 1,5 tyg, więc podciągnie na wadze. nie martw się, bo zupełnie nie masz czym.
 
mhy ponieważ trzeba trochę odczekać na kolejne (min. rok)a chyba zdajecie sobie sprawę że 2 kreski szybko na teście się nie pojawiają. A ja 20-tu lat nie mam ;) (Nie chciałabym by się któraś obraziła bo wiem że mamy tu doczynienia z młodymi mamuśkami). Ale tak naprawdę to lekarz mi powiedział że to trzeba jeszcze przedyskutować- rozpatrzyć wszystko za i przeciw. A to bedzie jutro.
 
nissanka mam nadzieję że będzie ok, masz jeszcze trochę czasu żeby utuczyć maluszka :)

Violett trzymam kciuki że jednak to był czop :)
 
przy diecie 1800 kcal, ciężko będzie;-), ja wiem że marudzę ale to chyba z tego powodu że już bym chciała być po...., zadzwoniłam by się umówić na wizytę i usłyszałam to jeszcze pani nie urodziła:eek:?
 
Nissanka - ale 3100 to wcale nie mało ... całkowicie w sam raz :-)
ważne jest, żeby nie miał za małego brzuszka, ale to raczej już Ci nie grozi ...
mój Staś pewnie przy porodzie też będzie tyle ważył bo tydzień temu miał 2400 ... no ale ja też na diecie

a co do CC i kolejnego dziecka to przecież nie ma przeszkód ... pytanie tylko z jakiego powodu masz mieć teraz CC bo przecież cukrzyca to nie jest powód ...
 
nissanka :):) ale dowcipny ten ktoś :) Ja mam dopiero 38 a też już dzwonią i pytają, strasznie to frustrujące bo mam wrażenie że mnie pośpieszają.
Marudzić możesz, masz prawo więc pisz sobie ile chcesz :) Ale ponad 3 kilo to wcale nie jest tak mało
 
Nissanka ja tez uwazam ze ponad 3 kilo to nie jest malo :) Jeszcze troszke podrosnie, i nie martw sie :)

Ja zbieram sie na wizytke. Mam na 11.20 :) Juz sie stresuje ale nie moge sie doczekac bo jestem ciekawa czy to czop, i wogole jak podwozie i takie duperele. To juz chyba moja ostatnia wizytka bedzie. Tak wiec trzymajcie mocno kciuki dziewczeta :)
 
reklama
Witam:)
My wczoraj mieliśmy wizytę.Mały waży prawie 3,5kg i super bo nie jest duży i obejdzie się bez cc.Lekarz mówi że macica ładnie gotowa do porodu,szyjka miękka.Mówił że nie powinnam przenosić.Tak więc ja jestem zadowolona bo będę rodzić sama.Pobrał wymaz,sprawdził jak tam wody i wsi jest dobrze.
 
Do góry